سر خط خبرها:

خوراک

10 غذای زمستانی لاغرکننده

فکرشهر: حتماً شما هم جزء آن دسته هستید که با شروع زمستان و سرد شدن هوا، وزنتان افزایش می‌یابد دلیل این امر هم کاملاً روشن است. در زمستان و با سرد شدن هوا، افراد، تمایل بیشتری به خانه‌نشینی و لذت بردن از گرمای مطبوع خانه به‌جای ورزش کردن و پیاده‌روی دارند و همین مسئله سبب افزایش مصرف خوراکی‌های موجود در خانه می‌شود و این امر، بالا رفتن چند کیلویی وزن را بعد از سرمای زمستان در پی دارد. اگر نمی‌خواهید قبل از عید، رژیم‌های سفت‌وسخت بگیرید، پیشنهاد می‌کنم متن زیر را بخوانید.

آغاز شمارش معکوس برای افتتاح ایرانی‌ترین فاز بزرگترین میدان گازی جهان

فکرشهر: شمارش معکوس به منظور افتتاح رسمی طرح توسعه فاز ۱۵ و ۱۶ پارس جنوبی توسط مقامات رسمی کشور آغاز شده است.

کدام کتاب برای کودکان خوب است؟

فکرشهر: شاخص های کتاب خوب برای کودکان کدام است؟ این پرسشی است که شاید ذهن بسیاری از والدین را به خود مشغول کند. واقعیت این است که برخی از خانواده ها برای تهیه کتاب مناسب کودکان خود هنوز با نگرانی هایی مواجه هستند.\n\nبه گزارش فکرشهر، دلیل این نگرانی از کجا نشات می گیرد؛ با گشت و گذاری هر چند کوتاه در بازار کتاب شاید این نگرانی والدین پر بیراه نباشد. کتاب ها چنگی به دل نمی زند و در این بازار، کتاب مناسب برای کودکان به کالایی کمیاب تبدیل شده است.

سیب‌زمینی سرخ کرده ثبت جهانی می‌شود!

فکرشهر: بلژیک قصد دارد سیب زمینی سرخ کرده را به عنوان میراث جهانی به یونسکو اعلام کند.به گزارش فکرشهر، خبرآنلاین به نقل از رویترز گزارش داد: بلژیک قصد دارد سیب زمینی سرخ کرده یا "فرایتکوت" را به عنوان هدیه فرهنگی خود به جهانیان در فهرست یونسکو ثبت کند.اگرچه چیزهای زیادی از نظر زبانی مردم بلژیک را از هم جدا می‌کند اما تلاش برای این که سیب زمینی سرخ کرده به عنوان یک میراث فرهنگ غیرمادی جهانی به نام بلژیک ثبت شود، آنان را با هم متحد می‌کند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - خوراک