سر خط خبرها:

الهام چرخنده

تازه ترین خبرها از ساخته ی جدید ابراهیم حاتمی کیا

فکرشهر: مجری طرح «بادیگارد» که به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا ساخته می شود، خبر برخی رسانه ها مبنی بر حضور الهام چرخنده در این فیلم را تکذیب کرد.

الهام چرخنده در مجلس + تصاویر

فکرشهر: الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون، روز یکشنبه در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی حضور یافت و این کمیسیون از وی به خاطر آنچه که آن را فعالیت‌های چرخنده در زمینه دفاع و کمپین گسترش فرهنگ عفاف و حجاب می‌خواند، تقدیر کرد.به گزارش فکرشهر، فرارو تصاویری از این نشست را به نقل از «خانه ملت» منتشر کرده است.

الهام چرخنده روی تخت بیمارستان + عکس

فکرشهر: الهام چرخنده - بازیگر سینما و تلویزیون - را بر روی تخت بیمارستان نشان می‌دهد. در ادامه نیز، دلنوشته فرزند این بازیگر را می‌خوانید.به گزارش فکرشهر، سایت کافه‌سینما نوشت: الهام چرخنده از شب گذشته به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بستری شده است. برخی منابع دلیل این امر را "فشار عصبی" عنوان کردند، حال در همین رابطه فرزند وی یادداشتی درباره بستری شدن مادرش نوشته که در زیر می‌خوانید:«سلام ... این نوشته برای کوه مشکی است ... برای خاتون خانواده زهرایی دلا ... شعرا ... نقاشا ... ورزش ... مهندسین ... و سینما به سبک خودش...

عکس: مسابقه الهام چرخنده با موضوع «سلامتی رهبری»

فکرشهر: الهام چرخنده، بازیگر سریال «آوای باران» مسابقه ای را با مضمون عیادت از رهبری طراحی کرده و از مخاطبانش در فضای مجازی خواسته که با ارسال عکس و طرح در این مسابقه شرکت کنند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - الهام چرخنده