سر خط خبرها:

شهرداری برازجان

تصاویر اختصاصی «فکرشهر»/ جشن بزرگ عید غدیر خم در برازجان(2)

فکرشهر: جشن بزرگ عید غدیر خم توسط اداره فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری برازجان در سالن «هنر» مجتمع شهید شاهینی شهر برازجان با حضور عموم مردم برگزار شد.

به گزارش «فکرشهر»، همچنین در این مراسم از راننده  تاکسی برازجانی که کیف جامانده مسافر، شامل 100 میلیون تومان پول و طلا را به صاحبش برگردانده بود، تقدیر شد.

گفت و گوی اختصاصی «فکرشهر» با «مرتضی قدوسی» 

نگرانی ها و گلایه های شهروندان و پاسخ های شهردار برازجان

فکرشهر: جلوگیری از رخ دادن حوادثی چون متروپل آبادان در برازجان تا معضل ترافیکی آخر محله علی آباد، ایجاد بازارچه های محلی، چراغ های راهنمای چهارراه ها و تعیین تکلیف کارمندانی که سر کار حاضر نمی‌شوند...

شهردار برازجان خبر داد:

جهاد آسفالت کوچه های شهر

فکرشهر: شهردار برازجان گفت: طی ماه های گذشته و با توجه به نیاز مبرم شهر به توسعه‌ی زیرساخت های حوزه‌ی ترافیک، تلاش ویژه جهت آسفالت معابر در دستور کار شهرداری برازجان قرار گرفته است.

آغاز احداث گذر ۱۶ متری خیابان گلزار توسط شهرداری برازجان+ تصاویر

فکرشهر: شهردار برازجان اظهار داشت: یکی از مولفه‌های مهم در مسیر عمران شهری که شهرداری برازجان با نگاه ویژه‌ای به آن پرداخته است موضوع بهسازی زیرساخت های ترافیکی است.

به گزارش فکرشهر به نقل از به گزارش روابط عمومی شهرداری برازجان، مرتضی قدوسی بیان کرد: در همین راستا و طی روزهای اخیر پروژه احداث گذر ۱۶ متری منشعب از خیابان گلزار (واقع در فاز ۲ شهرک امام "ره") در دستور کار شهرداری برازجان قرار گرفته که اجرای آن در جهت بهبود کیفیت تردد در مناطق شرقی شهر برازجان است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - شهرداری برازجان