سر خط خبرها:

آیا شهرداری بوشهر حامی تیم ایران جوان میشود؟!

فکرشهر: مدیرکل ورزش و جوانان بوشهر گفت: تیم فوتبال ایران‌جوان بوشهر اکنون صدر نشین لیگ دسته اول گروه دوم است که با حل مشکلات مالی و حمایت همه جانبه از این تیم زمینه صعودآن به لیگ برتر فراهم می‌شود.\r\n

 

فکرشهر: مدیرکل ورزش و جوانان بوشهر گفت: تیم فوتبال ایران‌جوان بوشهر اکنون صدر نشین لیگ دسته اول گروه دوم است که با حل مشکلات مالی و حمایت همه جانبه از این تیم زمینه صعودآن به لیگ برتر فراهم می‌شود.

 

به گزارش فکرشهر، رضا جمشیدی در نشست شورای ورزش استان بوشهر با بیان اینکه  توسعه فرهنگ ورزش سبب شادابی و سلامتی جامعه را فراهم می‌کند اظهار کرد: جمعیت جوان استان بوشهر نسبت به دیگر نقاط کشور بالاتر است از این نظر علاقه‌مندی به ورزش در رشته‌های گوناگون بیش از دیگر نقاط است.

 

وی با اشاره به اینکه بیش از 400 هیئت ورزشی دراستان بوشهر فعال است گفت: رشته‌های گوناگون ورزشی در استان بوشهر فعال است که این استان در بیشتر رشته‌های ورزشی صاحب رتبه در سطح ملی و بین‌المللی است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهربا بیان اینکه در استان بوشهر ورزش دوستان رشته فوتبال وصف ناپذیر است گفت: تیم فوتبال ایران‌جوان بوشهر که اکنون صدر نشین لیگ دسته اول کشور است در آستانه صعود به لیگ برتر است که برای تحقق این مهم که آرزوهای مردم استان بوشهراست حمایت‌های لازم از این تیم می‌شود.

 

جمشیدی به صدر نشینی تیم والیبال دلیران دشتی اشاره کرد و گفت: این تیم هم درآستانه صعود به لیگ برتر والیبال است.

 

وی مشکلات مالی تیم‌های متعدد ورزشی را برشمرد و خواستار حمایت‌های لازم دستگاههای اجرای و شرکت‌های دولتی در اجرایی شده ماده 143 قانون بودجه 92 شد.

 

مدیرکل ورزش و جوانان بوشهربا بیان اینکه شهرداری‌های منطق مختلف از تیم‌ها حمایت می‌کنند گفت: شهرداری یاسوج به 32 میلیارد تومان اعتبار 2 میلیارد تومان آن صرف تیم فوتبال منطقه خود می‌کند در حالیکه اعتبار شهرداری بوشهر 40 میلیارد تومان است می‌تواند حامی تیم ایران‌جوان بوشهر شود.

 

منبع:سیراف نیوز