سر خط خبرها:

عذرخواهی استاندار بوشهر از مردم دشتستان

فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: مدیران حوزه آب استان باید برنامه ریزی کنند تا همه مردم از منابع محدود آبی استان بهره مند شوند.

به گزارش فکرشهر، استاندار بوشهر گفت: از همه مشکلات به وجود آمده در بخش توزیع آب در استان بوشهر به ویژه شهرستان دشتستان از مردم عذرخواهی می کنم.

عبدالکریم گراوند افزود: برای رفع مشکل آب در دشتستان در سه بخش دراز مدت، میان مت و کوتاه مدت اقدامات خوبی انجام شده است.

وی به صداوسیما گفت: در بخش کوتاه مدت دستور داده ایم 9 حلقه چاه حفر  و وارد مدار شود، با تجهیز برخی چاهها سختی آب این چاهها کمتر شده و آب در اختیار مردم قرار گیرد و در برخی مناطق دیگر هم با تانکر به مردم آبرسانی سیار انجام می شود.

گراوند افزود: دستور قطع آبیاری فضای سبز با آب آشامیدنی در همه گستره استان صادر شده است.

وی گفت: مردم حق دارند مدیران حوزه آب باید با اطلاع رسانی صحیح زمان نوبت بندی آب در مناطق مختلف را به آگاهی مردم برسانند.

گراوند افزود: مشکل آب منطقه آبپخش و دیگر بخش ها  تا حدود زیادی برطرف شده است و آب شهر برازجان هم با راهکارهای اندیشیده شده از دیشب وضعیت بهتری پیدا کرده است.  

وی گفت: ما موضوع حق آبه خود از منطقه کازرون را با جدیت پیگیری می کنیم .

استاندار بوشهر با بیان اینکه ما مکلف هستیم اب مورد نیاز مردم را تامین کنیم  با دعوت مردم به صبر گفت حدود 90 درصد منابع استانی  از بیرون تامین می شود و با خشکسالی و کاهش نزولات جوی تنش آبی افزایش یافته است؛ اما برخی بدخواهان  در صدد بهره برداری سیاسی از خواسته های منطقی مردم  هستند. مردم مواظب باشند.

گراوند همچنین از رسانه ها و به ویژه صدا وسیما خواست در خصوص مصرف صحیح و بهینه آب فرهنگ سازی کنند.

دیدگاه‌ها

رضا

سلام.زاز قول مردم صبور دشتستان به آقای استاندار بفرمایید که اینها همان خط شکن ها در هشت سال دفاع مقدس هستند.لطفا بر چسب سیاسی نچسبانید که وصله و حربه فرار از مهلکه کارساز نیست  .دنبال برکناری آنهایی باشید که باعث و بانی این کارند.مدیران شما در شهرستان لیاقت ندارند.لطفا مردم نجیب و فهیم دشتستان را این گونه خطاب نکنید.ستند

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید