سر خط خبرها:

بهره برداری از پروژه محوطه‌سازی و بهسازی گلزار شهدا در نخستین روز از هفته دولت توسط شهرداری برازجان

فکرشهر: روز جمعه دوم شهریور ماه ، در نخستین روز از هفته‌ی دولت، آیین غبارروبی و عطرافشانی قبور مطهر شهدا در برازجان برگزار شد.

به گزارش فکرشهر و به نقل از روابط عمومی شهرداری برازجان، در این مراسم که با حضور مسئولین و مدیران نهادها و دستگاه‌های دولتی شهرستان دشتستان برگزار گردید، فرماندار دشتستان، شهردار برازجان، اعضای شورای اسلامی شهر برازجان و روسای ادارات و نهادهای دولتی دشتستان ضمن ادای احترام به جایگاه رفیع شهدا با آرمانهای امام و شهدای والامقام تجدید میثاق کردند و  پروژه‌ی محوطه سازی و بهسازی گلزار شهدای برازجان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 شهردار برازجان در گفتگوی کوتاهی ضمن تبریک هفته‌ی دولت درخصوص مختصات فنی و اجرایی این طرح گفت: پروژه‌ی محوطه‌سازی و بهسازی گلزار شهدای برازجان با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال و از محل اعتبارات استانی و درآمدهای داخلی شهرداری برازجان به انجام رسیده است.

محمد حسن محمدی  افزود: در این طرح محوطه‌ای به مساحت ۲۶۰٠ مترمربع كفسازی گردیده و محوطه سازی فضای سبز به مساحت ۳۵۰۰ مترمربع انجام شده است.

 محمدی همچنین از اجرای ۶۰۰ متر سنگ جدول در این پروژه خبر داد و گفت: احداث ٢ عدد آبنما، احداث ساختمان سرايداری به مساحت١١٠ مترمربع، احداث سرويس بهداشتی به مساحت ۵۰ مترمربع و نیز اجرای ديوار محوطه به متراژ ۶۰ متر از دیگر اقدامات صورت گرفته در این پروژه است.

شهردار برازجان در پایان با اعلام اینکه امسال در هفته‌ی دولت ۱۶ پروژه‌ی اجرا شده توسط شهرداری برازجان با اعتباری بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال در جهت رفاه حال شهروندان عزیز برازجانی به بهره‌برداری خواهد رسید افزود: از همراهی و حمایت دکتر زارع فرماندار دشتستان و اعضای محترم شورای اسلامی شهر برازجان که همواره حامی تلاشهای شبانه‌روزی همکاران شهرداری بوده اند، از همکاران پرتلاش خود در حوزه‌های عمرانی، اجرایی، فنی و همه‌ی پرسنل اداری و ستادی شهرداری که در جهت عمران و آبادانی شهر عزیزمان برازجان از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند تقدیر و تشکر نمود و اظهار امیدواری کرد که با همکاری و همدلی مردم و خدمتگزاران مردم در شهرداری برازجان شاهد رشد و توسعه‌ی روز افزون شهرمان در همه‌ی عرصه‌ها باشیم.

 

دیدگاه‌ها

جیم

این همه آدم جمع شدن بخاطر ساخت یه حوض آب؟! از شهدا خجالت نمی کشن؟ والا من که خجالت کشیدم

ناشناس

شهدابه حوض آب واحداث آب نمااحتیاج ندارند .راهشون رو ادامه بدین وبه خانواده هاشون توجه ورسیدگی بشه 

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید