سر خط خبرها:
اختصاصی «فکرشهر»

برگزاری مسابقات قهرمانی والیبال رده نوجوانان در آب پخش + تصاویر

فکرشهرـ کوروش امینی: دبیر هیات والیبال شهر آبپخش گفت: روز جمعه ـ 9 آذرماه ـ مسابقات قهرمانی والیبال نوجوانان جام وحدت به مناسبت هفته بسیج و وحدت و گرامیداشت زنده یاد «سید مسعود موسوی بصری» با حضور چهار تیم آب پخش، سعدآباد، شبانکاره و درودگاه در سالن ورزشی امام علی شهر آبپخش برگزار شد.

وحید عباسی، در گفت‌وگو با خبرنگار «فکرشهر» افزود: در این مسابقات که با همکاری اداره ورزش و جوانان، شورای اسلامی شهر آب پخش، بسیج (حوزه مقاومت شهید دستغیب شهر آب پخش)  به صورت دوره ای در سالن امام علی (ع)شهر آبپخش برگزار شد، تیم آب پخش بدون حتی یک ست باخت، یا اقتدار تمام، قهرمان این دور از مسابقات شد.

دبیر هیات والیبال شهر آب پخش بیان کرد: در پایان این رقابت‌ها، بع از تیم‌ آبپخش که قهرمان شد، تیم های درودگاه و سعدآباد به ترتیب، دوم و سوم شدند و به تیم های برتر، جام قهرمانی و لوح تقدیر اهدا و از هر تیم، بازیکن برتر انتخاب و مبلغی به عنوان هدیه داده شد.

عباسی اضافه کرد: در این مسابقات، سه نفر به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شدند که محمد مهدی نیکخواه از تیم آب پخش، محمد اسماعیل نقی پور از تیم درودگاه و حسین بحرینی از تیم سعدآباد هستند.

وی در پایان، ضمن تقدیر از تیم های حاضر و مسوولین همراه و به خصوص سید مسلم موسوی رییس هیات والیبال آب پحش که داوری مسابقات را نیز بر عهده داشت، گفت: سطح و کیفیت مسابقات خیلی بالا بود و همان‌طور که پیش‌بینی کرده بودیم، استقبال بسیار خوبی هم از این مسابقات انجام شد و ان شااله که این نوجوانان والیبال شهر آب پخش فراموش نشوند و برای مسابقات استانی هیات والیبال آب پخش همراهی کنند.

 

 

 

 

 

دیدگاه‌ها

حسینی

ضمن عرض خداقوت19عکس برای یک گزارش!!!؟خوب راحت بیست عکس می گذاشتید!گزارش هم پرازغلط املایی!خواهشمنداست نظارت بیشتری بفرمائید.

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید