سر خط خبرها:
فرمانده انتظامي استان بوشهر مطرح کرد:

جزییات دستگيري سارقان 10ميلياردي طلاجات منزل در گناوه + عکس

فکرشهر: فرمانده انتظامي استان بوشهر گفت: در يك عمليات هماهنگ پليسي شب گذشته باند ۳ نفره سارقان طلاجات منزل در شهر گناوه دستگير و بيش از ده ميليارد ريال اموال مسروقه از آنان كشف شد.

فکرشهر: فرمانده انتظامي استان بوشهر گفت: در يك عمليات هماهنگ پليسي شب گذشته باند ۳ نفره سارقان طلاجات منزل در شهر گناوه دستگير و بيش از ده ميليارد ريال اموال مسروقه از آنان كشف شد.

به گزارش فکرشهر ازروابط عمومی پلیس بوشهر، سردار خليل واعظی افزود: در پي  وقوع چند فقره سرقت طلاجات منزل در شهر گناوه طرح ويژه پليس آگاهي شهرستان با همكاري يگان امداد و كلانتري ها اجرا شد.

وي ادامه داد: با بررسي هاي پليسي و اطلاعاتي و حضور ميداني كاراگاهان مبارزه با سرقت پليس اگاهي در صحنه هاي سرقت مدارك و مستنداتي از سارقان شبانه طلاجات منزل بدست آمد.

فرمانده انتظامي استان بوشهربا بیان اینکه  پس از توجيه كامل تيم هاي عملياتي ماموريت يگان هاي پليس در حوزه هاي تعيين شده اغاز شد، افزود: شب گذشته يكي از واحدهاي پليس به يك دستگاه خودرو مظنون شدند که در همین راستا  راننده آن دستگير و به پليس آگاهي منتقل مي شود،  با  اعتراف اين فرد به سرقت دونفر ديگر از همدستانش نيز بلافاصله پس از سرقت يك واحد مسكوني دستگيرشدند.

وي با اعلام اينكه سارقان ساكن دو استان همجوار هستند كه با تشكيل يك باند تلفيقي سوژه هاي سرقت خود را از واحدهاي مسكوني شيك و خالي از سكنه انتخاب مي كردند اظهار داشت: اين افراد در شب گذشته با سرقت از سه منزل مسكوني  که بيش از ده ميليارد ريال طلا، دلار و درهم به سرقت برده بودند همه اموال مسروقه كشف و به صاحبان آن برگردانده شد.

وی با اعلام اینکه احتمال اينكه افراد اين باند سرقت هاي بيشتري در سطح شهرستان و يا استان انجام داده باشند وجود دارد و به همين منظور تحقيقات تكميلي در پليس آگاهي گناوه در حال انجام مي باشد، ادامه داد:  شهروندان  گرامی در تامين امني  هر مورد مشكوكي را از طريق تلفن 110 به پليس اطلاع دهند.

دیدگاه خود را بنویسید