سر خط خبرها:

علت آتش سوزی در اسکله نخل تقی مشخص شد

فکرشهر: فرماندار عسلویه گفت: پیش از ظهر روز جمعه در اسکله شهر نخل تقی یک فروند لنج باری به دلیل نقص فنی در موتور بر اثر جرقه آتش گرفت و بلافاصله این آتش به چهار لنج دیگر سرایت کرد و منجر به آتش سوزی شد.

به گزارش فکرشهر، عبدالنبی یوسفی در گفتگو با فارس درباره آتش سوزی رخ داده در اسکله نخل تقی اظهار داشت: پیش از ظهر روز جمعه در اسکله شهر نخل تقی یک فروند لنج باری به دلیل نقص فنی در موتور بر اثر جرقه آتش گرفت و بلافاصله این آتش به چهار لنج دیگر سرایت کرد و منجر به آتش سوزی شد.

فرماندار عسلویه افزود: بلافاصله نیروهای امداد و آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند و کار اطفاء حریق را انجام دادند و موفق به مهار آتش و جلوگیری از سرایت آتش به شناورهای موجود در اسکله شدند؛ در این حادثه خوشبختانه هیچگونه خسارت و صدمات جانی نداشتیم.

یوسفی در ادامه از کلیه دستگاه‌های امدادی و نظامی و انتظامی و از آتش نشانی‌های شهرهای عسلویه نخل تقی بیدخون و همچنین اچ اس سی و آتش نشانی منطقه ویژه و سازمان بنادر و اهالی و جوانان نخل تقی و عسلویه که دراطفاء حریق و امدادرسانی کمک کردند تشکر کرد.

گفتنی است در این حادثه دو فروند شناور به صورت کامل در آتش سوخت و به دو لنج دیگر آسیب بالای ۷۰ درصد و یک لنج ۲۰ درصد آسیب دید.

دیدگاه‌ها

احمد خدری نیا

سلام چرا واقعیت را نگفتند ، اینکه دیگه عیبی نداره ، بحث رعایت ایمنی و پیشگیری از حوادث هم نیست، طبق شنیده ها از شهود عینی و مطلعین در حادثه،هیچ جرقه ای نبوده بلکه در اثر استفاده مخفیانه یک فرد از پیک نیک(....) و فوران آتش، لنج دچار حریق و سرایت به دیگر لنج ها شده است

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید