سر خط خبرها:

گفت وگو کلید واژه همبستگی و برون رفت از مشکلات موجود است

فکرشهر: مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر گفت: در برهه کنونی برای برون رفت از مشکلات گریبانگیر کشور که دشمن ایجاد کرده، گفت وگو به عنوان کلید واژه همبستگی و اتحاد بین همه گروه ها و جناح ها از ضروریات است.

به گزارش فکرشهر به نقل از ایرنا، عادل دهدشتی شنبه شب در جلسه تکریم و معارفه بخشدار بندرریگ افزود: با توجه به شعار مقاومت اگر در داخل جناح ها، احزاب، گروه‌های مختلف، دولتمردان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی ومسئولان قوه قضائیه با همدیگر نتوانند در زمینه اشتراکات و نقاط قوت کشور و عوامل و مسائل تقویت در برون رفت مشکلات صحبت کنند، یقین بدانید که مقاومت در قالب حرف و شعار خواهد ماند.

وی اضافه کرد: گفت وگو به عنوان حلقه مفقوده بین جریان‌های مختلف باید در دستور کار قرار گیرد و از این جهت در سطوح مختلف از سطح محلی تا ملی گرفته باید این کار را در خود تمرین و فضا را در همه حوزه‌های مختلف باز کنیم.

دهدشتی ادامه داد: باتوجه به اینکه در شرایط بسیار سختی قرار داریم و بار این سختی بر دوش مردم خواهد بود باید تک تک ما در مسئولیتی که داریم با همت، غیرت، شجاعت و وقت و انرژی بیشتر از این وضعیت رهایی یابیم.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهراظهارداشت: باتوجه به اینکه نگاه مجموعه مدیریتی استان مبتنی بر همین محور است در سالی که رونق تولید نام گذاری شده باید موانع تولید را در بخش‌های مختلف رفع کنیم.

وی افزود: شهرستان گناوه از جمله بخش ریگ دارای ظرفیت‌های زیادی است و امید داریم با قابلیت نیروی انسانی که در آن وجود دارد با مساعدت همه گروه‌ها و افراد و جناح‌های مختلف به سمت و سویی برویم که هم موانع تولید را در بخش‌های مختلف برطرف و هم ظرفیت‌های موجود را به منصه ظهور برسانیم و بارور کنیم.

وی با اشاره انتخابات سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی در سال جاری گفت: امیدواریم با همکاری و همدلی مسئولان و دستگاه‌های اجرایی در اسفندماه شاهد انتخابات باشکوهی در سطح شهرستان گناوه با حضور حداکثری مردم باشیم.

دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر اظهارکرد: فرمانداران فعالیت داوطلبان احتمالی نامزدی نمایندگی مجلس شورای اسلامی را در این استان رصد و اجازه ندهد فضای توهین و تخریب نسبت به یکدیگر در سطوح مختلف نشر پیدا کند.

وی گفت: درصورتیکه داوطلبان احتمالی تبلیغات زودهنگام کردند و فضای توهین و تخریب بوجود آمد رصد و مستندسازی شود و در بررسی صلاحیت‌ها در ایامی که پیشرو است در هیأت اجرایی مدنظر قرار داده شود.

با تقدیر از زحمات بخشدار سابق ریگ که منشأ خدمات فراوانی در این بخش بوده افزود: از بخشدار جدید ریگ انتظار است که با یک برنامه ریزی مدون در زمینه رشد و توسعه این بخش در همه عرصه‌ها و خدمات شایسته به مردم گام‌های مؤثری بردارد.

دراین نشست از زحمات چندین ساله مسعود شیرافکن بخشدار سابق ریگ تقدیر و تجلیل و محمدحسین بازویی به عنوان بخشدار جدید معرفی شد.

دیدگاه خود را بنویسید