سر خط خبرها:

انجمن سینمای استان بوشهر دو نماهنگ با موضوع دفاع مقدس تولید می‌کند

فکرشهر: رئیس انجمن سینمای جوانان استان بوشهرگفت: این انجمن دو نماهنگ ۱۰۰ دقیقه‌ای و تولید محتوای فضای مجازی با مدیای تصویر و صدا با موضوع دفاع مقدس در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش فکرشهر از تسنیم،  مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر ظهر امروز در نشست با رئیس انجمن سینمای جوانان استان بوشهر با بیان اینکه نشر فرهنگ دفاع مقدس یک رسالت همگانی است اظهار داشت: استان بوشهر در 8 سال دفاع مقدس  در زمین، دریا، هوا و جنگ‌های نامنظم نقش مهم و تاثیرگذاری داشت که باید این حماسه آفرینی‌ها به جامعه هدف عرضه شود.

سردار غلامعلی کفاش، با تاکید بر استفاده از روش‌های جدید و برنامه‌های پیشرفته روز در اجرای فعالیت‌های فرهنگی اظهار داشت: به‌منظور رسیدن به اهداف اصلی و آشنایی نسل جدید با آموزه‌های دفاع مقدس تحول برنامه‌های فرهنگی و هنری در زمینه حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس ضروری است.

وی با تشریح برنامه‌های فرهنگی و هنری در حوزه دفاع مقدس گفت: بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس در استان به‌منظور ترویج فرهنگ دفاع مقدس، به حمایت از تولید و چاپ آثار فرهنگی و هنری می‌پردازد.

رئیس انجمن سینمای جوانان استان بوشهر هم با اعلام آمادگی این  انجمن برای همکاری در زمینه تولید آثار با موضوع دفاع مقدس تصریح کرد: انجمن سینمای جوانان استان بوشهر دو نماهنگ 100 دقیقه‌ای و تولید محتوای فضای مجازی با مدیای تصویر و صدا با موضوع دفاع مقدس در دستور کار خود قرار داده است.

   عبدالرحمن برزگر با اشاره به برنامه‌های دیگر انجمن سینمای جوانان استان بوشهر در عرصه دفاع مقدس خاطر نشان کرد : امسال سه کتاب صوتی با مضمون دفاع مقدس با همکاری بنیاد حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس تولید می‌شود.

دیدگاه خود را بنویسید