سر خط خبرها:
با پيگيری سعادت نماينده دشتستان؛

بزودی سعادت با معاون اول رئیس جمهور دیدار می کند/ اختصاص يك دستگاه لودر به راهداری دشتستان

فکرشهر: مشاور و رييس دفتر نماينده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی از ديدار سعادت با معاون اول رييس جمهور در آينده ای نزديك خبر داد.

به گزارش فکرشهر، مرتضی رحمانی فرد اظهار کرد: مسوولین دشتستان مشكلات حوزه ی خود كه نياز به پيگيری دارد را به صورت مکتوب توسط فرماندار، مديران كل و بخشداران در اختيار نماينده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی قرار دهند تا نماينده مردم دشتستان این مشکلات را با معاون اول رییس جمهور در میان گذاشته و تا حد امکان پیگیر رفع این مشکلات شود.

وی ضمن اعلام این خبر از پيگيری محمد باقر سعادت نماينده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامي در خصوص ماشین آلات اداره حمل و نقل این شهرستان خبر داد و عنوان کرد: نماینده مردم دشتستان با پیگیری های خود توانست جهت انجام امورات راهداری شهرستان دشتستان يک دستگاه لودر را برای این شهرستان فراهم کند.

وی ضمن تشكر از مدير كل راهداری استان، با تاکید بر ضرورت رفع مشكلات راه های دشتستان بیان داشت: در صورتيكه هر كدام از دستگاه های اجرايی شهرستان در مقابل مشكلات مردم پاسخگو نباشند، شهروندان می توانند به دفتر نماينده مردم مراجعه كرده، مشکلات خود را مطرح کنند، این مشکلات به صورت جد پیگیری خواهد شد.

رييس دفتر نماينده دشتستان در مجلس شورای اسلامی اضافه كرد: دفتر نماينده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی خانه مردم و آحاد ملت است، مردم مي توانند نظرات، پيشنهادات و مشكلات خود در حوزه دشتستان را با انتقال به این دفتر پيگيری نمايند.

 

دیدگاه‌ها

برازجانی

نماینده محترم لطفا پیگیر خواست چندین ساله مردم روستای باغ تاج مبنی بر انتزاع روستای باغ تاج و دیگر روستاهای تابعه ان شامل لرده و انارستان و ناخا و جمغاری از بخش ارم والحاق   ان به بخش مرکزی باشند تا ان شا الله تا هفته دولت امسال کام مردم به این خبر مسرت بخش شیرین شده و این روستا ها از محرومیت شدید فعلی رهایی یافته و گامی در جهت توسعه بردارند.

مرتضی از آبپخش

به نماینده تهران نشین بگین توی دشتستان فقط یک نماینده توانسته دوبار به عنوان نماینده دشتستان انتخاب بشه و دیگه اینکار تکرار نشده  سال آخر ایقدخودنمایی  نکنه

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید