سر خط خبرها:

مشاعره علوی در استان بوشهر برگزار می‌شود

فکرشهر: دبیر بنیاد بین المللی غدیر استان بوشهر گفت: همزمان با دهه امامت و ولایت مشاعره علوی با حضور جوانان و نوجوانان در استان بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش فکرشهر از تسنیم، حسین کارگر بعدازظهر امروز در نشست با اعضای بنیاد غدیر استان بوشهر با بیان اینکه در دهه امامت و ولایت برنامه‌های ویژه‌ای در استان برگزار می‌شود اظهار داشت: در این دهه جشن‌های بزرگ غدیر، جشنواره‌های فرهنگی و ورزشی و  همایش‌های مختلف علمی و کارگاه‌های غدیرشناسی برگزار می‌شود.

وی از تدوین  برنامه‌های فرهنگی هنری و مذهبی در استان بوشهر در دهه امامت و ولایت خبر داد و بیان کرد: بیش از 60 برنامه در 37 شهر و 337 روستای استان بوشهر با حضور نوجوانان، کودکان و جوانان از جمله خطبه‌خوانی غدیر برگزار می‌شود.

 دبیر بنیاد بین المللی غدیر استان بوشهر اطعام غدیر را از دیگر برنامه‌های این دهه عنوان کرد و گفت: در دهه امامت و ولایت بیش از 80 هزار نفر در استان بوشهر اطعام می‌شوند.

کارگر، تجلیل و سرکشی از خانواده‌های معظم شهدا را از دیگر برنامه‌های دهه امامت و ولایت دانست و افزود: برپایی ایستگاه‌های صلواتی با همکاری مردم و جوانان از دیگر برنامه‌های دهه امامت و ولایت است.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره مشاعره علوی در این دهه خاطر نشان کرد:مشاعره علوی با موضوع حضرت علی(ع) و عید غدیرخم در استان بوشهر برگزار می‌شود.

دیدگاه خود را بنویسید