سر خط خبرها:

دیلم آماده برگزاری رقابت های هندبال نوجوانان کشور است

فکرشهر: باتوجه به اینکه شهرستان دیلم به عنوان میزبان رقابت های هندبال نوجوانان منطقه ۸ کشور انتخاب شده، آمادگی لازم را برگزاری این رویداد ورزشی وجود دارد.

به گزارش فکرشهر از ایرنا، معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرمانداری  دیلم روز شنبه در نشست هماهنگی میزبانی این رقابت ها گفت : برای ارتقا و توسعه سطح ورزش شهرستان همه دستگاه های اجرایی باید همکاری کنند.

محمد طاهری افزود: باتوجه به اینکه رقابت های  منطقه ۸ کشوری هندبال رده نوجوان به میزبانی شهرستان دیلم از۳ الی ۷ مهر سال جاری در سالن  ورزشی شهدای خلیج فارس مجموعه ورزشی شهید بهشتی  به یادبود ورزشکار فقید شهرستانسیدسینا مهدوی  برگزار خواهد شد، همه نهادها و دستگاههای اجرایی موطف به همکاری همه جانبه هستند.

وی اظهارداشت: تشکیل کارگروه ساماندهی امور جوانان با محوریت میزبانی برگزاری این رقابت ها بصورت منظم انجام و تامین نظم و امنیت ، همکاری و پشتیبانی در بحث پوشش هزینه ها ، اسکان و پوشش رسانه ای و پزشکی مدنظر دستگاههای مربوطه قرار گیرد.

طاهری گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید بنا به وظیفه و در راستای شور و نشاط اجتماعی و جلوگیری از آسیب های اجتماعی اقدام های مناسبی در توسعه سرانه ورزشی این شهرستان انجام شده که  احداث چمن های مصنوعی ، خوابگاه ورزشکاران ،خانه کشتی ،سالن بانوان، روشنایی استادیوم ،تعمیر و تجهیز سالن های ورزشی شهید ناطق زاده و عامری و خرید تشک کشتی بخشی از آنان است.

وی  یادآورشد: باتوجه به اینکه  شهرستان دیلم در رشته های ورزشی دارای ظرفیت و قابلیت بالا و چندین ورزشکار در لیگ های کشوری دارد  از خیرین و تمامی ورزش دوستان انتظار داریم برای ارتقای سطح  ورزش کمک و همیاری بیشتری داشته باشند.

معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرمانداری دیلم افزود: ورزشکاران شرکت کننده در رقابت های کشوری سفیران ارزشمندی برای شهرستان بشمار می آیند و امیدواریم با حضور قوی خود در این رویداد ورزشی به مراحل بعدی راه یابند.

شهرستان دیلم در شمال استان بوشهر دارای ۳۷ هیات فعال ورزشی است.

دیدگاه خود را بنویسید