سر خط خبرها:

۱۰۰ درصد جرائم خشن شهرستان عسلویه کشف شد

فکرشهر: سرهنگ پیمان فتاحی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: با افزایش توان علمی پلیس در رسیدگی به جرائم و اصول و قواعد اقدام‌های پیشگیرانه در نیمه نخست امسال در شهرستان عسلویه وقوع سرقت اتومبیل ۷۳، سرقت مغازه ۵۷، سرقت به عنف ۵۰  و جرائم خشن از قبیل آدم ربایی، تجاوز به‌عنف و تیراندازی ۱۰۰ درصد کاهش داشته است.

به گزارش فکرشهر از پلیس، وی بیان کرد: در این مدت شاهد کشف ۲۰۰ درصدی کیف قاپی، ۴۶ درصدی سرقت داخل خودرو و قطعات و ۲۳ درصدی سرقت منزل بودیم.

فرمانده انتظامی عسلویه  از شهروندان خواست به هنگام خروج از منزل علاوه بر اطمینان از وضعیت ایمنی درب‌ها و قسمت‌های ورودی خانه، منزل خود را به اشخاص مطمئن سپرده تا روزانه از وضعیت آن اطمینان حاصل کنند.

فتاحی تاکید کرد: شهروندان همچنین باید از نگهداری پول نقد و طلای خود در منزل خودداری کنند.

وی یادآور شد: انجام گشت‌زنی‌های هدفمند، تعامل و همکاری‌های مستمر با پلیس افتخاری و عوامل بسیج، اعزام گشت‌های پیاده در سطح شهر از عوامل موفقیت پلیس در عسلویه بوده است.

فرمانده انتظامی عسلویه بیان کرد: نظم و انضباط اساس کار پلیس است و بدون شک داشتن انضباط معنوی، تعهد و مسئولیت‌پذیری، رضایت‌مندی شهروندان را در پی دارد.

فتاحی ادامه داد: ماموریتی که بر اساس نظم و انضباط طراحی و برنامه‌ریزی نشود آن ماموریت توفیقی به دنبال نداشته و اقتدار پلیس را کاهش می‌دهد.

دیدگاه خود را بنویسید