سر خط خبرها:

شرایط برای برگزاری انتخابات باشکوه در استان بوشهر فراهم می‌شود

فکرشهر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر از آموزش مجریان انتخابات در استان خبر داد و گفت: شرایط مناسب برای برگزاری انتخابات باشکوه در استان بوشهر فراهم می‌شود.

به گزارش فکرشهر از مهر، مجید خورشیدی ظهر چهارشنبه در نشست ستاد انتخابات استان بوشهر با اشاره به اهمیت انتخابات در کشور اظهار داشت: تمام تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات در استان اندیشیده می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر اضافه کرد: کمیته های مختلف ستاد انتخابات استان بوشهر روزانه برنامه‌های مربوط به کمیته خود را دنبال می کنند.

آموزش مجریان

وی با اشاره به اهمیت آموزش در امر انتخابات گفت: موضوع آموزش در ستاد انتخابات جدی گرفته شده و کارگاه های آموزشی با حضور معاونان فرمانداران و بخشداران در استان بوشهر آغاز شده است.

خورشیدی تصریح کرد: کارگاه‌های آموزشی طبق برنامه زمان بندی شده انجام شود تا هیچ موضوع مبهمی در مورد انتخابات نداشته باشیم.

لزوم همکاری همه دستگاه‌ها

وی ادامه داد: شش مرحله آموزش برای اعضای اجرایی انتخابات در نظر گرفته شده که تا قبل از برگزاری انتخابات باید در استان برگزار شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر بیان کرد: همه امکانات و شرایط لازم برای امر انتخابات در استان باید با همکاری دستگاه‌های اجرایی فراهم شود.

دیدگاه خود را بنویسید