سر خط خبرها:

بدون هیچ مسامحه‌ای با موضوع گرانی در جزیره خارگ برخورد خواهد شد

فکرشهر: بخشدار ویژه خارگ گفت: دولت در بخش ویژه خارگ به‌شدت با موضوع گرانی در سطح جزیره با همکاری دستگاه قضایی بدون هیچ مسامحه‌ای برخورد خواهد کرد.

به گزارش فکرشهر، محمود رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شرایط جزیره خارگ به دلیل تأمین اقلام مورد نیاز روزانه اهالی صبور این جزیره خاص و با یک ساز کار هزینه‌زا است.

وی با بیان اینکه دستور رصد لحظه‌ای به تمامی ارکان‌های متولی در این زمینه از سوی این بخشداری ابلاغ‌شده است اضافه کرد: در زمینه گرانی مردم کوتاهی نکنند و گزارشات از وضعیت بازار را به اطلاع بازرس مستقر صنعت و معدن در جزیره برسانند.

بخشدار ویژه خارگ تصریح کرد: با تشکیل کارگروهی در زمینه مبارزه با گرانی عزمی راسخ از سوی مسئولین وجود دارد و در حال مهیاکردن بستری جدید برای تأمین اقلام با همکاری شهرداری، شورای شهر، شرکت‌های نفتی مستقر در جزیره و نیروی انتظامی هستیم.

بخشدار ویژه خارگ با بیان اینکه مردم باید در جریان کنترل بازار در جزیره خارگ باشند خاطرنشان کرد: تمامی دستگاه‌های مرتبط با بازار باید اطلاع‌رسانی‌های لازم را در خصوص کنترل قیمت‌ها از طریق رسانه‌های مکتوب، مجازی انجام دهند.

دیدگاه خود را بنویسید