سر خط خبرها:

خطیب جمعه برازجان: شورای نگهبان وظیفه خود را در بررسی صلاحیت‌ها درست انجام داد

فکرشهر: خطیب جمعه برازجان گفت: شورای نگهبان وظیفه خود را در بررسی صلاحیت‌ها درست انجام داد.

به گزارش فکرشهر از مهر، حجت‌الاسلام حسین انصاری در خطبه‌های امروز نماز جمعه برازجان با اشاره به حوادث اخیر کشور اظهار داشت: افول آمریکا مدت‌ها است که شروع شده است و این یک سنت الهی است و انشاالله به زودی شاهد خبرهای خوبی خواهیم بود.

وی اضافه کرد: شهید قاسم سلیمانی با شهادتش به پایان نرسیده است و راه او همچنان پرشور ادامه خواهد داشت. مردم شیفته صداقت و پاکی هستند و در مراسم تشییع این شهید بزرگوار با دل آمدند.

امام جمعه موقت برازجان تصریح کرد: این مراسم تشییع بی‌نظیر، فوران احساسات پاک مردم بود و رفراندومی برای تائید گفتمان انقلابی و ارزشی و صادقانه بود.

وی با اشاره به اینکه مردم ایران اسلامی به انقلاب و نظام اسلامی پایبند هستند ادامه داد: مردم از عزت و اقتدار ملی احساس مباهات می‌کنند.

انصاری با انتقاد از هجمه‌های صورت گرفته بر علیه شورای نگهبان در مورد رد صلاحیت‌ها خاطرنشان کرد: در این انتخابات برای ۲۹۰ کرسی مجلس شورای اسلامی ۱۶ هزار نفر کاندیدا شده بودند و شورای نگهبان وظیفه خود را به درستی انجام داده است.

وی اضافه کرد: در انتخابات پیش رو مردم با انگیزه و پرشور شرکت خواهند کرد و کاندیداهای ولایی و جهادی و پاک‌دست و خدوم را انتخاب خواهند کرد.

خطیب جمعه برازجان تاکید کرد: مردم در انتخابات پیش رو به کسانی که برای خود کیسه دوخته‌اند دست رد خواهند زد و افراد فاقد فاکتورهای ولایی و ناپاک را نمی‌خواهند.

دیدگاه‌ها

مستقل

حضرتعالی علم غیب دارید یا ناظر شورای نگهبان هستید که با این قاطعیت حکم صادر می کنید؟!

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید