سر خط خبرها:

استاندار بوشهر: در انتصابات تفکر جهادی و بسیجی در نظر گرفته شود/ اکنون که فرمانداران در شهرستان‌ها مشخص شده اند، تکلیف کردیم که فرمانداران در مدت سه هفته انتصاب معاونان و بخشداران را انجام دهند/ ممکن است برخی از افراد در پست خود بمانند

فکرشهر: استاندار بوشهر در نشست با فرمانداران گفت: اکنون که فرمانداران در شهرستان‌ها مشخص شده اند، تکلیف کردیم که فرمانداران در مدت سه هفته انتصاب معاونان و بخشداران را انجام دهند...

فکرشهر: استاندار بوشهر در نشست با فرمانداران گفت: اکنون که فرمانداران در شهرستان‌ها مشخص شده اند، تکلیف کردیم که فرمانداران در مدت سه هفته انتصاب معاونان و بخشداران را انجام دهند.

به گزارش فکرشهر از صداوسیما، محمدی زاده افزود: ممکن است در مواردی برخی از افراد در پست خود بمانند و برخی‌ها تغییر کنند که بنا به تصمیم فرمانداران است.

وی گفت: انتصاب‌ها باید بر اساس شاخص‌هایی مانند جوانان، افراد تحصیل کرده، نیرو‌های انقلابی، جهادی، با داشتن تفکر بسیجی و با پیشینه‌های متناسب با مسیولئت، تجربه و تخصص باشد.

استاندار بوشهر همچنین در مورد سرمایه گذارز در استان گفت: با فرمانداران به دنبال فراهم کردن سازو کار‌هایی هستیم که زمینه جذب منابع مردم را برای ایجاد اشتغال و افزایش تولید ملی فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه مشکلاتی در حوزه فضای کسب و کار داریم که به دنبال رفع آن‌ها هستیم تا مردم و سرمایه گذاران در حوزه‌های اقتصادی سرمایه گذاری کنند.

محمدی زاده اضافه کرد: م استان بوشهر، چون استان تجاری، ساحلی، بازگانی و کشاورزی است صاحب منابع خوبی هستند و میتوانند از این منابع برای ایجاد کارخانه و کارگاه‌های تولیدی سرمابه گذاری کنند.

استاندار بوشهر گفت: مردم با این کار از سود و ارزش افزوده بهره مند می‌شوند هم برای همشهریان خود ایجاد اشتغال می‌کنند.

دیدگاه خود را بنویسید