سر خط خبرها:
معاون استاندار بوشهر خبر داد؛

توزیع بسته‌های درمانی و دارویی به مبلغ ۳۰ میلیارد ریال در بوشهر

فکرشهر: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر از توزیع بسته‌های درمانی و دارویی به مبلغ ۳۰ میلیارد ریال در استان طی سال جاری خبر داد.

به گزارش فکرشهر از مهر، محمد تقی ایرانی عصر دوشنبه در مراسم جشن ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها در جمعیت هلال احمر استان بوشهر اظهار داشت: امدادگران هلال احمر در همه عرصه‌ها خدمات گسترده و ارزشمندی را ارائه می‌کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر اضافه کرد: جمعیت هلال احمر نقش مهمی در خدمات‌رسانی به آسیب‌دیدگان و نیازمندان دارد و در این راستا در شرایط کرونایی نقش مهمی ایفا کرد.

وی با اشاره به توزیع ۱.۸ میلیارد تومان بسته معیشتی از سوی جمعیت هلال احمر استان به نیازمندان خاطر نشان کرد: در این راستا امسال ۳ میلیارد تومان بسته‌های حمایتی درمانی و دارویی میان نیازمندان استان بوشهر توزیع شده و خدمات آنان درخور تحسین است.

ایرانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: باید از مادران شهدا که پرورش‌دهنده شیر مردان عرصه نبرد یاد کنیم چراکه رشادت شهدا و اقتدار ایران اسلامی مدیون مادران شهدا هستیم.

وی با اشاره به الگوگیری از حضرت فاطمه زهرا (س) و استفاده از سبک زندگی ائمه طهارت (ع) افزود: استفاده از سبک زندگی زهرا اطهر (س) و زندگی فاطمه گونه یک ضرورت است تا دختران به سبک و الگوپذیری از آن بانوی بزرگ را داشته باشند.

در این مراسم ضمن افتتاح سلامت‌کده طب سنتی در بخش درمانگاه جمعیت هلال احمر استان بوشهر از بانوان شاغل جمعیت هلال احمر این استان تجلیل شد.

دیدگاه خود را بنویسید