سر خط خبرها:

قرارگاه عفاف و حجاب در شهرستان‌های 10 گانه استان بوشهر راه‌اندازی شود

فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: راه‌اندازی قرارگاه عفاف و حجاب و کمیته‌های تخصصی در شهرستان‌های ۱۰ گانه استان بوشهر فراهم شود.
به گزارش فکرشهر از تسنیم، احمد محمدی‌زاده ظهر امروز در جلسه نخستین قرارگاه عفاف و حجاب استان بوشهر با بیان اینکه با تهاجم فرهنگی همه جانبه مواجه هستیم اظهار داشت: دشمن وقتی در جنگ سخت و نیمه سخت به نتیجه نرسید اقدامات گسترده‌ای در عرصه تهاجم نرم فرهنگی انجام داد.

وی با بیان اینکه برای اجرایی شدن تهاجم فرهنگی دشمن، سرویس‌های جاسوسی مختلف اهداف دشمنان را پشتیبانی می‌کنند تصریح کرد: در این زمینه کالاها و اجناس که زمینه به فساد رسیدن اخلاق جوانان و خانواده‌ها را فراهم می‌کند با همکاری سرویس‌های جاسوسی کشورهای مختلف، رایگان یا با قیمت ارزان در اختیار جامعه هدف در ایران قرار می‌دهد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه دشمن، عرضه چند کالا که حلقه به هم پیوسته است در جامعه رواج می‌دهد گفت: در این زمینه شبکه‌های مختلف برای تحقق اهداف دشمنان در جامعه فعالیت می‌کند و آگاه‌سازی جوانان و خانواده‌ها برای جلوگیری از گرفتار شدن در ترفند دشمن باید در اولویت قرار بگیرد.

محمدی‌زاده باتأکید بر تدوین برنامه بازدارنده گفت: افرادی که در عرصه ترویج فرهنگ ناهنجاری و فساد اخلاقی مجرم و متهم می‌شوند ، دستگاه قضا، جرایم ویژه‌ای صادر می‌کند که متهم دیگر قادر به ادامه اینگونه فعالیت‌ها در جامعه نباشد.

وی صیانت از فرهنگ عمومی جامعه را مورد تأکید قرار داد و با اشاره به راه‌اندازی قرارگاه عفاف و حجاب در استان بوشهر تصریح کرد: در این راستا تعیین ترکیب این قرارگاه و تشکیل کمیته‌های تخصصی امری مهم و ضروری است.

استاندار بوشهر از انجام اقدام عملی و اجرایی در مصوبات قرارگاه عفاف و حجاب خبر داد و بیان کرد: باید ساز و کار لازم در راه‌اندازی قرارگاه عفاف و حجاب و کمیته‌های تخصصی در شهرستان‌های 10 گانه استان بوشهر فراهم شود.

محمدی‌زاده از جمله کمیته‌های تخصصی در قرارگاه عفاف و حجاب را در زمینه دانش‌آموزی، دانشجویی، درمانی بهداشتی، بازار، اصناف، فضاهای تبلیغاتی، انتظامی و رسانه‌ای دانست و تأکید کرد: در این عرصه باید فعالیت‌ها به صورت جهادی و انقلابی انجام شود.

دیدگاه خود را بنویسید