سر خط خبرها:

رییس دستگاه قضا: نسبت به برخی ناهنجاری‌های اجتماعی در قم مراقبت بیشتری شود

فکرشهر: رئیس قوه قضائیه بابیان اینکه برخی مکان‌ها به دلیل جایگاهشان احترام بیشتری دارند گفت: نسبت به برخی از مسائل و ناهنجاری‌های اجتماعی در قم باید بیشتر توجه و مراقبت شود و این یک امر عقلایی و دینی است و اختصاص به اسلام ندارد.

به گزارش فکرشهر به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه (س)، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای روز پنجشنبه در دیدار با آیت الله سیدمحمد سعیدی تولیت این آستان که در حرم مطهر برگزار شد اظهار کرد: توفیقی حاصل شده که ضمن زیارت حضرت معصومه (س) امروز و فردا کارهایی که در استان قم جریان دارد را تا جایی که مقدور است از نزدیک بررسی کنیم.

وی با بیان اینکه مسئولیت داریم که در شهرستان ها حضور پیدا کنیم و با مردم از نزدیک در ارتباط باشیم، افزود: قم با توجه به ویژگی هایی که دارد باید مسائلش هم در تراز این شهر مقدس دیده شود.

رئیس قوه قضائیه با تاکید بر اینکه امروز برخی از مردم به خاطر مشکلاتی ممکن است تحت فشار باشند و ناراحتی‌هایی داشته باشند افزود: مسئولان باید توجه کنند که اگر جایی کسی حرفی زد برایشان غیر منتظره نباشد و با صبر و تحمل مشکلات مردم را بررسی و رفع کنند.

محسنی اژه ای تصریح کرد: باید این را نعمت بزرگی از پروردگار بدانیم که امروز از جایگاه حقوقی خود بتوانیم گره از کار مردم باز کنیم و قدمی در راستای ارتقای نظام جمهوری اسلامی و تحقق ارزش‌های الهی برداریم؛ باشد که در سایه اسلام و ائمه(ع) و جمهوری اسلامی باشیم و سختی‌ها با این دید شیرین می‌شود.

وی با بیان اینکه اگر در راه خدا تلاش کنیم خداوند وعده داده است که ما را یاری کند، افزود: به طور خاص از زحمات و تلاش های آیت الله سعیدی که در قم حضور دارند و تمام امور با محوریت ایشان سامان می گیرد تقدیر و تشکر می کنم.

محسنی اژه ای امروز در هفتمین سفر استانی خود وارد استان قم شد؛ دیدار با اقشار مختلف مردم و روحانیان و قضات و کارکنان دادگستری استان قم، حضور در شورای اداری و بررسی مشکلات قضایی استان و تصویب مصوبات برای رفع مشکلات دستگاه قضایی از مهمترین برنامه‌های سفر رئیس قوه قضاییه به قم است.

دیدگاه خود را بنویسید