سر خط خبرها:

۶۳۵ پروژه عمرانی هفته دولت در استان بوشهر افتتاح و اجرایی می‌شود

فکرشهر: دبیر ستاد هفته دولت در استان بوشهر گفت: ۶۳۵ پروژه عمرانی هفته دولت امسال در این استان افتتاح یا عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود.

به گزارش فکرشهر از ایرنا، رقیه زنگنه نژاد روز پنجشنبه در نشست شورای اداری استان بوشهر افزود: علاوه بر این تاکنون افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۶۱ پروژه اقتصادی و سرمایه‌گذاری به دبیرخانه بزرگداشت هفته دولت اعلام شده است که انتظار می‌رود به واسطه این پروژه‌ها چهار هزار و ۳۰۰ شغل در این استان ایجاد شود.

وی ادامه داد: از نیمه دوم مردادماه تا روزهای منتهی به هفته دولت مدیران دستگاه‌ها و فرمانداران شهرستان‌های استان بوشهر برای برگزاری هرچه بهتر بزرگداشت این هفته هم افزایی و تعامل داشته باشند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر و دبیر ستاد هفته دولت در این استان تاکید کرد: مدیران از ظرفیت بسیار خوب روابط عمومی‌ها که در اختیار آنها است برای اطلاع رسانی و معرفی اقدامات انجام شده در یکسال اخیر به مردم استفاده کنند.

زنگنه‌نژاد با یادآوری اینکه امسال در پایان نخستین سال فعالیت دولت مردمی آیت‌الله رئیسی هفته دولت گرامی‌داشته می‌شود، گفت: رئیس جمهور بر لزوم اطلاع رسانی و گزارش دادن به مردم تاکید فراوانی دارند و دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر از ظرفیت رسانه‌ها و فضای مجازی بخوبی در این مسیر استفاده کنند.

 دوم تا هشتم شهریور ماه هر سال همزمان با سالروز شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت نام‌گذاری شده است.

دیدگاه خود را بنویسید