سر خط خبرها:

نماینده مجلس درباره فوت مهسا امینی: ‏اگر در سال‌های گذشته ارگان‌های مختلف به وظایف خود در رابطه با عفاف‌وحجاب عمل می‌کردند نیازی به ورود پلیس نبود / پلیس به جرم انجام وظیفه ناجوانمردانه مورد هجمه قرار می‌گیرد

فکرشهر: علیرضا عباسی، نماینده مجلس درباره درگذشت مهسا امینی در رشته توئیتی نوشت: ‏اگر در سال‌های گذشته ارگان‌هایی مانند وزارتخانه‌های فرهنگ‌وارشاداسلامی، آموزش‌وپرورش، علوم، کشور، ورزش‌وجوانان و سازمان‌هایی مانند صداوسیما و تبلیغات و... به وظایف خود در رابطه با عفاف‌وحجاب به درستی عمل می‌کردند و دچار ترک‌فعل‌های فاحش نمی‌شدند و همچنین مدعیان کنونی نیز با ‏این ترک‌فعل‌ها همراهی و یا به نشانه رضایت، سکوت نمی‌کردند، نیازی به ورود پلیس نبود!

به گزارش فکرشهر از انتخاب، وی در ادامه افزود: در حالیکه پلیس به جرم انجام وظیفه و یا نادر موارد اشتباه عملکردی از سوی دشمن به صورت هدفمند و برخی دوستان از روی ناآگاهی، ناجوانمردانه مورد هجمه قرار می‌گیرد، سوالاتی ایجاد می‌شود که‏آیا فعالان سیاسی، فرهنگی‌اجتماعی و رسانه‌ای، نهادهای مرتبط را به دلیل عدم انجام وظیفه و ترک‌فعل‌های صورت گرفته مورد انتقاد و مطالبه قرار داده‌اند؟

وآیامی‌دانند مطالبه توام ایجابی و سلبی در زمینه عفاف‌وحجاب میتواند به سلامت اخلاقی جامعه کمک و از موج سواری معاندین جلوگیری نمایند!

‏به عنوان‌ نماینده‌مردم از دستگاه‌های متولی، عمل به وظایف قانونی را مطالبه نموده و میخواهیم در صورت داشتن فعالیت‌های‌مثبت در زمینه عفاف‌وحجاب اقدامات تبیینی و آموزشی خود را بصورت شفاف به مردم گزارش دهند.

موضوع رعایت حجاب باید بصورت ریشه ای و فرهنگ مبنا حل و فصل گردد .

دیدگاه خود را بنویسید