سر خط خبرها:

علم الهدی: امروز حرکت ما در تقابل با یک عده عناصر ناپاک مزدور یا تعدادی نوجوانان فریب خورده به هیجان آمده نیست بلکه حرکت ما در تقابل با کفر سراسری کره زمین است/ نهاد‌های مسوول باید در جریان پیشگیری از جرم با بی حجابی مبارزه کنند

فکرشهر: نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: حضور گسترده مردم در تشییع پیکر شهدا نشانگر این است که مردم پای انقلاب و حکمرانی دین ایستاده اند و از انقلاب و دین دست بردار نیستند.

به گزارش فکرشهر از ایرنا، حجت الاسلام سید احمد علم الهدی روز شنبه در آیین تشییع ۲ شهید امنیت و ۲ شهید دفاع مقدس در مشهد افزود: مساله اسلام و حکمرانی دین در این کشور مساله ای است که در هیچ زمان کهنه نمی‌شود.

وی ادامه داد: مردم که ۴۳ سال پای انقلاب بودند و مردانه مقاومت می‌کنند از این انقلاب دست بردار نیستند و این انقلاب و اصول آن که حکمرانی دین و اجرای احکام در زندگی اجتماعی است با هیچ تحمیلی دچار مشکل و عقب نشینی نمی‌شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: ۸۵ سال پیش در مسجد جامع گوهرشاد مردان غیور دلاور برای حفظ عفت و حجاب نوامیس در مقابل مزدوری که ملغمه ای از استکبار، دیکتاتوری و دین ستیزی بود یعنی رضا خان ملعون به پا خاستند و مظلومانه در مسجد گوهرشاد به شهادت رسیدند و این ۲ شهید اخیر هم بعد از ۸۵ سال به آنها پیوستند.

علم الهدی افزود: امروز حرکت ما در تقابل با یک عده عناصر ناپاک مزدور و همنوای با اجنبی یا تعدادی از نوجوانان فریب خورده به هیجان آمده نیست بلکه امروز حرکت ما در تقابل با استکبار جهانی و کفر سراسری کره زمین است.

وی ادامه داد: آنهایی که می‌خواهند اساس حکمرانی دین از این کشور برچیده شود تنها یک عده عیاش شهوترانی که دنبال فضای باز شهوترانی و هوس بازی و ولنگاری در این کشور می‌گردند نیستند و در حقیقت پشت سر اینها جریانهای استکباری و کفر جهانی است.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: آنها برای براندازی حکمرانی دین در این کشور راهی جز توسل به مزدوران هرزه و ولنگار و عناصر هوسباز و بعضی نخبگان از دین گریخته و از انقلاب پیاده شده ندارند.

علم الهدی افزود: تقابل ما در برابر کفر و استکبار جهانی است که این عناصر ناپاک را به مزدوری گرفته است و با یک حرکت رسانه‌ای سراسری با تهییج یک عده نوجوان ناآگاه فریب خورده خیال می‌کند این مردمی که با صلابت و همت در هشت سال جنگ تحمیلی ایستادند از نتایج هشت سال دفاع مقدس به سادگی دست بردار هستند.

وی اضافه کرد: خوشبختانه هم اکنون شاهد حضور نسل چهارم انقلاب هستیم و انقلاب مقدس اسلامی ما و خونبهای شهدای هشت سال دفاع مقدس را زنده و جاوید و قویتر از روز اول مشاهده می‌کنیم و این نسل پای این فراورده دفاع مقدس و خونبهای شهیدان ایستاده است.

امام جمعه مشهد با بیان این که در برابر منکر ابتدا باید از راه، محبت، صمیمیت و جذب استفاده کنیم افزود: بی حجابی، ابزار نرم استکبار جهانی است که با پدیده بی حجابی به میدان جنگ و مبارزه با انقلاب آمده است.

علم الهدی افزود: بی حجابی در جامعه ما یک ناهنجاری است که نهادهای مسوول در جریان پیشگیری از جرم باید با آن مبارزه کنند و امیدواریم مبازه با این پدیده در جامعه، صورت همگانی و همه گیر پیدا کند و دستگاههای حاکمیتی هم پند بگیرند و ۲۰ دستگاه مسوول حفظ و صیانت حجاب با کمال قدرت، وظایف قانونی خود را در این عرصه اجرا کنند.

امروز پیکر ۲ شهید امنیت شهیدان مسلم جاویدی مهر و رسول دوست محمدی و ۲ شهید دفاع مقدس سید ابراهیم رفیعی و مصطفی براتی از میدان دکتر شریعتی تا حرم مطهر رضوی تشییع شدند.

دیدگاه خود را بنویسید