سر خط خبرها:

هدیه رهبر فقید شیعیان عربستان به رهبری

فکرشهر: نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درباره هدیه رهبر شیعیان عربستان به مقام معظم رهبری خاطره‌ای تعریف کرده است.\n\nبه گزارش فکرشهر و به نقل از «پارسینه»، حجت‌الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد با بیان خاطره‌ای از شیخ عَمری رهبر فقید شیعیان عربستان، گفت: ایشان از علمای فاضل عربستان و به نوع رهبر شیعیان این کشور محسوب می‌شدند. در سفرهای حج معمولا در مدینه خدمت ایشان می‌رسیدم و شیخ عَمری معمولا هنگام خداحافظی از رطب‌های مرغوب باغ خودش مقداری برای رهبر معظم انقلاب آماده و به عنوان هدیه مرحمت می‌کرد.

فکرشهر: نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درباره هدیه رهبر شیعیان عربستان به مقام معظم رهبری خاطره‌ای تعریف کرده است.

\n\n

به گزارش فکرشهر و به نقل از «پارسینه»، حجت‌الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد با بیان خاطره‌ای از شیخ عَمری رهبر فقید شیعیان عربستان، گفت: ایشان از علمای فاضل عربستان و به نوع رهبر شیعیان این کشور محسوب می‌شدند. در سفرهای حج معمولا در مدینه خدمت ایشان می‌رسیدم و شیخ عَمری معمولا هنگام خداحافظی از رطب‌های مرغوب باغ خودش مقداری برای رهبر معظم انقلاب آماده و به عنوان هدیه مرحمت می‌کرد.

\n\n

وی افزود: یک سال آقای عَمری به زیارت مشهد مشرف شده و بعد از آن خدمت رهبری رفته بودند. چند وقت بعد و البته در همان سال، در مدینه خدمت آقای عمری بودم که ایشان با خنده گفتند آیت‌الله خامنه‌ای در آن ملاقات بابت خرماها از ایشان تشکر کرده‌اند. بعد هم از من بابت رساندن خرماهای امانتی تشکر کردند. خداوند ایشان را بیامرزد. این عالم جلیل‌القدر حقیقتاً مورد علاقه و احترام علما و شخصیت‌ها و همچنین مردم حجاز و شیعیان جهان بودند.

\n