سر خط خبرها:

حداد عادل: آن سر دنیا هم گشت ارشاد دارند

فکرشهر: غلامعلی حداد عادل عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس می‌گوید که در آن سر دنیا هم گشت ارشاد وجود دارد منتهی حدش با ما فرق دارد.به گزارش فکرشهر و به نقل از «پارسینه»، حداد عادل با بیان اینکه موضوع حجاب یکی از دغدغه‌های قدیمی بنده بوده است، تصریح می‌کند: حجاب در درجه اول یک امر اعتقادی است یعنی اگر می‌خواهیم حجاب در کشورمان وجود داشته باشد باید سعی کنیم که اعتقاد به حجاب را طوری پرورش دهیم که کسی احتیاج به مامور و بخشنامه نداشته باشد. اما سوال این است که آیا باید برخوردی صورت بگیرد یا نه؟

فکرشهر: غلامعلی حداد عادل عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس می‌گوید که در آن سر دنیا هم گشت ارشاد وجود دارد منتهی حدش با ما فرق دارد.

به گزارش فکرشهر و به نقل از «پارسینه»، حداد عادل با بیان اینکه موضوع حجاب یکی از دغدغه‌های قدیمی بنده بوده است، تصریح می‌کند: حجاب در درجه اول یک امر اعتقادی است یعنی اگر می‌خواهیم حجاب در کشورمان وجود داشته باشد باید سعی کنیم که اعتقاد به حجاب را طوری پرورش دهیم که کسی احتیاج به مامور و بخشنامه نداشته باشد. اما سوال این است که آیا باید برخوردی صورت بگیرد یا نه؟

وی می‌افزاید: اگر چیزی قانونی شد، این قانون باید رعایت شود و اگر عده‌ای خواستند عامدانه قانون را پشت سر بگذارند، با آنها برخورد خواهد شد. در کشورهای دیگر هم با برهنگی برخورد می‌کنند و اختلاف بر سر حد آن است. اگر کسی بخواهد در ایران اسلامی هنجارها را به هم بزند و ارزش‌ها را منکر شود قانون با او برخورد می‌کند اما باید توجه کنیم که در آن سر دنیا هم گشت ارشاد وجود دارد منتهی حدش با ما فرق می‌کند ولی اصل موضوع فرقی نمی‌کند.