سر خط خبرها:

واکنش رحیمی‌ جهان‌آبادی به تجمع عده‌ای مقابل مجلس با درخواست خارج شدن از سازمان بهداشت جهانی

فکرشهر: یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تجمع عده ای مقابل مجلس گفت که رهبری فقط ورود واکسن از دوکشور را منع کردند اما نگفتند از سازمان بهداشت جهانی خارج شویم و کلا واکسن وارد نکنیم و از کواکس هم خرید نکنیم.

به گزارش فکرشهر از ایسنا، جلیل رحیمی جهان آبادی در مطلبی در صفحه توییتر خود با انتشار تصاویری از تجمع عده ای مقابل مجلس با درخواست خارج شدن از سازمان بهداشت جهانی به این موضوع واکنش نشان داد.

وی با هشتک وطنم پاره تنم‬⁩ نوشت: « همه جهان دنبال ⁧‫واکسیناسیون‬⁩ سریعتر شهروندانشان و جلوگیری از تلفات بیشتر و کنترل خطر جهش ⁧‫کروناویروس‬⁩ هستند، اما در کشور ما،جمعی جلوی درب ⁧‫مجلس شورای اسلامی‬⁩ تجمع کرده اند که از عضویت ⁧‫سازمان بهداشت جهانی‬⁩ خارج شویم و ⁧‫واکسن‬⁩ وارد نکنیم چون متعلق به صهیونیستهاست.⁧‫

رهبری فقط ورود واکسن از دوکشور را منع کردند اما نگفتند از سازمان بهداشت جهانی خارج شویم و کلا واکسن وارد نکنیم و از کواکس هم خرید نکنیم! فرق فرمایش رهبری با خواسته جمعی خاص جلوی مجلس زیاد است ...»

حدود یک ماه پیش مقام معظم رهبری در سخنانی، ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی به کشور را ممنوع اعلام کردند و گفتند: آمریکایی‌ها اگر توانسته بودند واکسن تولید کنند این افتضاح کرونایی در کشورشان به‌وجود نمی‌آمد که در یک روز حدود ۴ هزار نفر تلفات داشته باشند. ضمن اینکه اساساً به آنها اعتمادی نیست و گاهی این واکسن‌ها برای آزمایش بر روی ملت‌ها است.

دیدگاه خود را بنویسید