سر خط خبرها:
با تاخیر زیاد نسبت به سایر شهرهای استان بوشهر؛

اعضای اصلی و علی البدل شورای شهر برازجان اعلام شد + تعداد آرای همه کاندیداها

فکرشهر: پس از ساعت ها تردید، بالاخره اعضای اصلی و علی البدل شورای شهر برازجان مشخص شد تا این شهر، یکی از آخرین شهرهایی باشد که اعضای شورای ششمش، اعلام می شود؛ آن هم در حالی که اعضای شورای دیگر شهرهای استان از جمله بوشهر، مرکز استان، با بیشترین جمعیت و البته 9 عضو اصلی شورا، صبح امروز ـ 29 خردادماه ـ اعلام شده بود...

فکرشهر: پس از ساعت ها تردید، بالاخره اعضای اصلی و علی البدل شورای شهر برازجان مشخص شد تا این شهر، یکی از آخرین شهرهایی باشد که اعضای شورای ششمش، اعلام می شود؛ آن هم در حالی که اعضای شورای دیگر شهرهای استان از جمله بوشهر، مرکز استان، با بیشترین جمعیت و البته 9 عضو اصلی شورا، صبح امروز ـ 29 خردادماه ـ اعلام شده بود.

به گزارش «فکرشهر»، هر چند اسامی و تعداد آراهای متفاوتی برای شورای شهر برازجان در فضای مجازی دیده می شد؛ اما یک منبع موثق که نخواست نامش فاش شود، در گفت و گو با «فکرشهر»، اسامی و تعداد آرای منتخبین اصلی و علی البدل نهایی شورای شهر برازجان و در کل، 14 نفری که بیش ترین رای را کسب کرده اند، به شرح زیر اعلام کرد:

اعضای اصلی شورا

نفر اول: محراب بنافی با 8293 رای

نفر دوم: عبدالمحمد کاظمی با 6422 رای

نفر سوم: حسین بی باک با 6278 رای

نفر چهارم: وحید مصدق با 6218 رای

نفر پنجم: ارسطو قائدی با 5479 رای

نفر ششم: مهدی بهبهانی با 4731 رای

نفر هفتم: مسیب غریب زاده با  4318 رای

اعضای علی البدل

نفر هشتم: صدیقه مهدویان پور با 4084 رای

نفر نهم: سید اصغر طالبی با 3688 رای

نفر دهم: محمدعلی دهقانی با 3137 رای

نفرات بعدی لیست با بیشترین آرا

نفر یازدهم: زهرا راوند با 3124 رای

نفر دوازدهم: مجتبی شیروانی برازجانی با 2987 رای

نفر سیزدهم: یداله شجاعی با 2861 رای

نفر چهاردهم: غلامرضا شنبدی با 2861 رای.

به گزارش «فکرشهر»، دو نفر از اعضای اصلی شورای ششم شامل محراب بنافی و وحید مصدق، هم اکنون عضو شورای پنجم هستند و مسیب غریب زاده نیز، در دوره های قبلی، عضو شورا بوده است. آرای نفرات سیزدهم و چهاردم نیز یکسان و برابر است.

 

 

 

دیدگاه خود را بنویسید