سر خط خبرها:

مسابقه قویترین مردان گناوه در ساحل دهکده توریستی مال قائد برگزار شد + عکس

فکرشهر: مسابقه قویترین مردان گناوه ظهر یکشنبه در ساحل دهکده توریستی مال قائد برگزار شد.\r\n

به گزارش فکرشهر به نقل از مهر، دومین دوره مسابقه قویترین مردان گناوه در تعطیلات نوروز امسال در ساحل صخره ای ماسه ای دهکده توریستی گناوه با حضور گسترده مسئولان و مشتاقان به این مسابقه برگزار شد.

فرماندار شهرستان گناوه در آئین اهدای جوائز مسابقه قویترین مردان گناوه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما به وجود این ورزشکاران افتخار می کنیم و باشد که در سال های آتی قهرمانی آنها را در سطوح ملی و بین المللی شاهد باشیم.

عبدالنبی یوسفی گفت: جوانان این شهرستان استعداد ورزشی خوبی به ویژه در رشته پاورلیفتینگ دارند.

یوسفی بیان داشت: این ورزشکاران نشان داده اند که هم در ورزش های انفرادی و هم در ورزش های گروهی از شایستگی لازم برای کسب عناوین برتر برخوردار هستند.

وی ادامه داد: به همه کسانی که تلاش می کنند تا نام شهرستان را در عرصه های مختلف ارتقاء بدهند درود می فرستم.

یوسفی اضافه کرد: بسیار خرسندم که دهیاری و شورای روستای مال قائد این مسابقه پر هیجان و سراسر شور و نشاط را در این ایام برگزار کردند.

فرماندار شهرستان گناوه در پایان گفت: امیدوارم که با همفکری و همکاری همه اهالی شهرستان نام گناوه در صحنه های گوناگون چون عرصه های ورزشی ارتقاء پیدا کند.

استقبال گردشگران از این دوره مسابقه کم‌نظیر است

بخشدار مرکزی شهرستان گناوه نیز در این آئین در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: امسال نیز توانستیم با همکاری دهیاری و شورای اسلامی دهکده توریستی مال قائد دومین دوره مسابقه قویترین مردان گناوه را در ساحل این دهکده برگزار کنیم.

اردلان امیرزاده گفت: استقبال گردشگران از این دوره مسابقه به لحاظ تخصصی بودن در نوع خود چشمگیر بود و گردشگران زیادی سرگرم تماشای این مسابقه بودند.

امیرزاده بیان داشت: گسترش مسابقات ورزشی و جشنواره های فرهنگی از اولویت های ما در ایام تعطیلات نوروز برای غنی سازی اوقات گردشگران در روستاهای بخش مرکزی در چند سال اخیر بوده که برآیند ما از این فرآیند مثبت است.

برگزاری جشنواره با همکاری مردم روستا

دهیار دهکده توریستی مال قائد از توابع بخش مرکزی نیز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: برای برگزاری این مسابقه مردم این دهکده همکاری بسیار خوبی با ما داشتند.

محمد بستانی گفت: دومین دوره مسابقه قویترین مردان گناوه از جذابیت بسیار بالایی برای گردشگران برخوردار بود و در چندین آیتم مختلف این مسابقه برگزار شد.

حضور ورزشکارانی از گناوه و یاسوج و گچساران

داور دومین دوره مسابقه قویترین مردان گناوه نیز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: 17 شرکت کننده از شهرهای گناوه، یاسوج و گچساران در این مسابقه با هم به رقابت پرداختند.

مهدی صادق پور گفت: این مسابقه در چهار آیتم حمل چمدان 220 کیلوگرمی، سه گانه، نگهداشتن عقب خودرو پراید و حمل کپسول 50 کیلویی در آب دریا برگزار شد.

صادق پور افزود: در پایان روح الله فتحی از گناوه و میلاد زره پوش از گچساران به صورت مشرک به مقام اول، نعمت الله احسان پور از گناوه به مقام دوم و محمد سالمی از گناوه به مقام سوم دست یافتند.

صادق پور با تقدیر از حضور مسئولان شهرستان گناوه به ویژه فرماندار مردمی شهرستان و شهردار بندر گناوه گفت: جوایز دومین دوره مسابقه قویترین مردان گناوه از طرف دهیاری دهکده گردشگری مال قائد و شهردار بندر گناوه به آنها اهدا شد. /ص