سر خط خبرها:

تصاویر اختصاصی «فکرشهر»/ جشن شادی در پارک آزادی برازجان

فکر شهر - اسماء بوستانی: شهردار برازجان می گوید هدف اصلی ما در برگزاری جشن های نوروز، جذب گردشگر و شادی مردم و مهمانان نوروزی است....

فکر شهر - اسماء بوستانی: شهردار برازجان می گوید هدف اصلی ما در برگزاری جشن های نوروز، جذب گردشگر و شادی مردم و مهمانان نوروزی است.

محمدحسن محمدی، در حاشیه ی جشن شادی در پارک آزادی که دوشنبه شب، 6 فروردین ماه 96 برگزار شد، در گفت و گوی اختصاصی با «فکرشهر» افزود: در روزهای دوشنبه و سه شنبه 6 و 7 فروردین ماه با هدف جذب گردشگر و جان بخشیدن به پارک آزادی این شهر که بنا به دلایلی این پارک برای شهروندان کمرنگ شده بود، جشن های شادی برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد:  مسئولین خصوصا شهرداری باید فضای شاد و خوبی را برای مهمانان نوروزی ایجاد کنند، چرا که همین امر سبب جذب بیشتر گردشگر خواهد شد و امیدواریم که در سال های آتی، شاهد گردشگران بیشتری در این شهر باشیم. از تمام افراد از جمله معاونین فنی و اجرایی، شورای اسلامی شهر برازجان، اصحاب رسانه و فعالین مدنی و سمن ها که ما را در برگزاری مراسمات شادی همراهی می کنند نیز سپاسگزاریم.

به گزارش فکر شهر جشن شادی عیدانه دوشنبه 6 فروردین ماه 97 در پارک آزادی برگزار شد. سه شنبه شب نیز در همین مکان مرحله دوم جشن شادی عیدانه برگزار خواهد شد.

تصویر تیزر: 
اشتراک گذاری:            

دیدگاه خود را بنویسید