سر خط خبرها:
اختصاصی «فکرشهر»

شمارشی برای تنزل شورای شهر برازجان

فکرشهر ـ آذر حسینی: یک، دو، سه، چهار و پنج. این ها شمارش برای آغاز یک جشن نیست، بلکه شمارشی است که برای سقوط و تنزل جایگاه شورای شهر برازجان آغاز شده؛ پنج؛ تعداد جلسات شورای پنجم شهر برازجان با دستور انتخاب هیات رییسه دور دوم است که باز هم برگزار نشده است...

فکرشهر ـ آذر حسینی: یک، دو، سه، چهار و پنج. این ها شمارش برای آغاز یک جشن نیست، بلکه شمارشی است که برای سقوط و تنزل جایگاه شورای شهر برازجان آغاز شده؛ پنج؛ تعداد جلسات شورای پنجم شهر برازجان با دستور انتخاب هیات رییسه دور دوم است که باز هم برگزار نشده است.

به گزارش فکرشهر، هر چند این بار نماینده فرمانداری، 10 دقیقه قبل از ساعت شروع جلسه در محل حضور یافته بود تا بهانه ای برای غیبت به دست اعضا ندهد، ولی باز هم سه عضو شاکی شورا شامل هادی دشتی، وحید مصدق و ساحل تنگستانی غیب کرده اند تا جلسه روز سه شنبه ـ 17 مهرماه ـ به حد نصاب نرسیده و برگزار نشود؛ به نظر می رسد ریاست شورای شهر آن قدر جذابیت دارد که این شمارش برای به دست آوردنش آغاز شود، هر چند شمارسی در راستای تنزل برخی اعضا و کلیات شورای شهر برازجان باشد.

به گزارش فکرشهر، اختلاف از آن جایی شروع شد که در نخستین جلسه با دستور کار انتخاب هیات رییسه و رییس کمیسیون ها، یکی از اعضا که خود کاندیدای ریاست بود و رای نیاورده بود، به موضوع اعتراض کرد و صورت جلسه را از شورا خارج کرد تا به این امر و روند برگزاری جلسه، اعتراض کرده باشد و به این ترتیب جلسات با دستور کار انتخاب هیات رییسه شورای شهر برازجان را این چنین کش دار کرده باشند.
 

دیدگاه‌ها

ناشناس

منحلش کنید خیلی بهتره

عصبی

آقا یک کلام شعور داشتن شورا رو نداریم وقتی هرکی از راه میرسه رو راه میدیم به شورا همین میشه دیگه وقتی قومی گری و طایفه بازی و قشنگ بودن و پول و کیسه برنج و روغن و... اولویت و معیار باشه همین میشه دیگه. منحلش کنین بره دیگه هم انتخابات برگزار نکنین واسه شورا مثل قبل یکی رو فرمانداری یا استانداری بزاره روی کار یا نه اصلا انتخابات شهرداری برگزار کنین . حداقل اینجوری کمتر بخور بخور میشه و هرکی به هرکی

صفحه‌ها

دیدگاه خود را بنویسید