سر خط خبرها:

نوبخت در بوشهر: اغتشاشات اخیر در مدت ۴۸ ساعت با حضور آگاهانه مردم ختم شد

فکرشهر: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به ایجاد ناامنی‌های اخیر توسط اغتشاش‌گران اشاره کرد و گفت: این اقدامات دشمنان گام آخری بود که توسط دشمنان سازماندهی شد که طی مدت ۴۸ ساعت این غائله با حضور آگاهانه مردم ختم شد.

به گزارش فکرشهر از تسنیم، محمدباقر نوبخت در آیین واگذاری 500 واحد مسکن مددجویی با حضور رئیس کمیته امداد در بوشهر با تاکید بر تکمیل پروژه‌های کمیته امداد اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده واحدهای مسکونی مددجویی استان بوشهر از محل تفاهم نامه احداث 2 هزار واحد مسکونی استانداری بوشهر با کمیته امداد تا دهه فجر سال آینده به اتمام می‌رسد .

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه با بهره‌برداری این واحدها در زمان مقرر، مجوز ساخت 500 واحد مسکونی دیگر برای مددجویان کمیته امداد استان بوشهر داده می‌شود خاطر نشان کرد: یک هزار فقره جهیزیه جدید به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد استان بوشهر که تاکنون موفق به دریافت جهیزیه‌های خود نشده‌اند نیز تحویل داده می‌شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از ارائه مجوز برای استفاده از یک‌هزار پنل خورشیدی برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد استان بوشهر خبر داد و بیان کرد:این تعداد پنل خورشیدی به غیر از تعدادی است که در موافقت نامه بین سازمان برنامه و بودجه ، بسیج و کمیته امداد تفاهم شده است.

نوبخت با اشاره به حوادث انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی با شکستن تحصن‌ها به محیط‌های اداری برگشتیم در حالی که عده‌ای به دنبال اعتصاب، تحصن و ایجاد اختلاف‌های قومی و در تلاش برای رسیدن به مناقع شخصی خود بودند در حالی که موفقیتی در این زمینه کسب نکردند.

وی، با بیان اینکه  این افراد در گام‌های بعدی به ترور شخصیت‌ها و ایجاد ناامنی پرداختند تصریح کرد: تحمیل جنگی هشت ساله و اعمال تحریم‌های اقتصادی ظالمانه از دیگر اقدامات دشمنان انقلاب بود که هر کدام از این اقدامات می‌توانست دولتی را سرنگون کند، اما هیچ یک به نتیجه نرسید.

نوبخت ایجاد ناامنی‌های اخیر توسط اغتشاش‌گران را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: این اقدامات دشمنان گام آخری بود که توسط این افراد سازماندهی شد هر چند که طی مدت 48 ساعت این غائله با حضور آگاهانه مردم ختم شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه بیان کرد: همه این موفقیت‌ها ، حاصل دعای خیر محرومان جامعه است که نسبت به نظام احساس خدمت کردند.

دیدگاه خود را بنویسید