سر خط خبرها:
فرماندار شهرستان تشریح کرد:

همه مصوبات سفر رئیس جمهور به استان برای دشتستان

به گزارش فکرشهر، فتح‌اله نوروزی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران با تشریح مصوبات سفر رئیس جمهور به استان بوشهر بیان کرد: طرح‌های بسیار خوبی برای شهرستان دشتستان به تصویب رسید که نقش مهمی در توسعه شهرستان خواهد داشت...

فکرشهر: فرماندار شهرستان دشتستان از تصویب هزار و ۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل احداث سد مخزنی دالکی خبر داد و گفت: ۳۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان تصویب شد.

به گزارش فکرشهر از روابط عممومی فرمانداری، فتح‌اله نوروزی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران با تشریح مصوبات سفر رئیس جمهور به استان بوشهر بیان کرد: طرح‌های بسیار خوبی برای شهرستان دشتستان به تصویب رسید که نقش مهمی در توسعه شهرستان خواهد داشت.

وی از تکمیل احداث سد مخزنی دالکی با مبلغ هزار و ۸۰ میلیارد تومان به عنوان یکی از مصوبات مهم یاد کرد و ادامه داد: تکمیل احداث ساختمان بیمارستان ۱۷ شهریور از طریق علوم پزشکی استان به مبلغ پیشنهادی ۳۰۰ میلیارد از دیگر مصوبات مهم بوده است.

فرماندار دشتستان بیان کرد: تکمیل استخر دانش آموزی برازجان با مبلغ پنج میلیارد تومان، تکمیل ایستگاه پمپاژ حاج مهدی ۱ و ۲ با مبلغ ۳۵ میلیارد تومان، تکمیل شبکه آبیاری و زهکشی سعدآباد با مبلغ ۱۰۵ میلیارد تومان، تکمیل ساختمان و شبکه آبیاری دالکی و کلل با مبلغ ۴۰ میلیارد تومان و اجرای فاز اول شبکه آبیاری زهکشی آبپخش با مبلغ ۶۵ میلیارد تومان از دیگر مصوبات بوده است.

وی از اجرای شبکه‌های فرعی آبیاری شبانکاره ۷۰ میلیارد تومان خبر داد و اضافه کرد: تکمیل پروژه ورزشی شهرستان با مبلغ ۵ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان، تکمیل محور اهرم _ برازجان _ گناوه با مبلغ ۶۰ میلیارد تومان که بخشی از اعتبار مربوط به شهرستان تنگستان است، احداث و تکمیل ۸ پروژه در حوزه بهداشت و درمان با مبلغ ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از دیگر مصوبات است.

نوروزی خاطرنشان کرد: از مصوبات کلی استانی نیز برش شهرستانی خواهد داشت که شامل احداث مسکن روستایی، طرح اصلاح نخیلات، احداث مسکن محرومین، تکمیل پروژه‌های ورزشی، نوسازی مدارس، گازرسانی به ۶ روستای شهرستان و تأمین زمین جهت ساخت مسکن طرح جهش تولید است.

دیدگاه خود را بنویسید