سر خط خبرها:

پیگیری مرتضوی برای مصوبات سفر به استان بوشهر

فکرشهر: معاون اجرایی رییس جمهور گفت: در تماس با مدیران عامل بانک صادرات و سپه مشکل پترو فرهنگ حل شد و مدیرعامل بانک سپه هم قول داد تا مشکلات عاملیت ساخت شناورهای ساخت داخل را برطرف کند.

به گزارش فکرشهر، سید صولت مرتضوی روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا و در حاشیه نشست تعیین تکلیف طرح‌های نیمه تمام مصوبات سفرهای استانی گفت: در سفر اخیر به استان بوشهر بسیاری از مصوبات اجرا شد و برخی مصوبات به ویژه مصوباتی که مشکل صندوق توسعه ملی داشتند، امروز جلسه‌ای به همین منظور تشکیل شد.

 معاون اجرایی رییس جمهور ادامه داد: در حوزه آبرسانی و پتروشیمی‌ها و سایر طرح‌ها تسهیلاتی از صندوق توسعه ملی در نظر گرفته شد تا مشکلات استان برطرف شود و مصوباتی که باقی مانده عملیاتی و اجرایی شوند.

مرتضوی اظهار داشت: به همین منظور با مدیران عامل بانک صادرات و سپه تماس گرفتیم و مشکل شرکت پترو فرهنگ حل شد و مدیرعامل بانک سپه هم قول داد تا مشکلات عاملیت ساخت شناورهای ساخت داخل را برطرف کند.

نشست تعیین تکلیف طرح‌های نیمه تمام مصوبات سفرهای استانی در حوزه‌های نفت، صنعت و نیرو در استان بوشهر امروز به ریاست معاون اجرایی رییس جمهور و با حضور استاندار بوشهر ‌نمایندگان دستگاههای نفت و صنعت ‌و نیرو و صندوق توسعه ملی در حالی برگزار شد که مرتضوی در حین جلسه و در تماس تلفنی با دومدیرعامل بانک روند اجرای برخی مصوبات این استان را تسریع داد.

معاون اجرایی رییس جمهور در این نشست تاکید کرد که با دستور رییس جمهور مصوبات باید اجرا شود و امروز قرار است چند طرح در حوزه نفت، نیرو و صنعت در استان بوشهر با حضور نمایندگان دستگاههای صمت، نفت و نیرو و صندوق توسعه ملی گره گشایی شود.

در حین برگزاری این نشست مقامات استان در حضور نمایندگان دستگاههای صمت و نیرو و نفت برخی مسایل را مطرح کردند که یکی از موارد مربوط به پترو فرهنگ و عقد قرار داد عاملیت بین صندوق توسعه ملی و بانک سپه بود.

مرتضوی هم بلافاصله برای گره گشایی این مسایل و در حین جلسه تلفنی با مدیران عامل بانک صادرات و سپه گفت و گو و موظف کرد تا همکاری‌های لازم را در رفع مسایل اعمال کنند.

دیدگاه خود را بنویسید