سر خط خبرها:

عضو فراکسیون ورزش مجلس: فدراسیون مربوطه باید به موضوع الناز رکابی ورود کند / قهرمانان ورزشی باید به هویت ایرانی اسلامی خود افتخار کنند

فکرشهر: باشگاه خبرنگاران نوشت: راستینه درباره حضور بی‌حجاب الناز رکابی در مسابقات سنگ نوردی گفت: قهرمانان ورزشی باید به هویت ایرانی اسلامی خود افتخار کنند و فدراسیون مربوطه باید به این قضیه رسیدگی کند.

احمد راستینه سخنگوی کمیسیون فرهنگی و عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی درباره حضور بی‌حجاب الناز رکابی در مسابقات سنگ نوردی در کره جنوبی گفت: روزانه اعزام‌های زیادی به مسابقات بین المللی در رشته‌های مختلف ورزشی داریم و غالب بازیکنان تیم ملی و قهرمانان ما به شعائر اسلامی و قانونی پایبند هستند و به عنوان یک مسلمان به رعایت شعائر دینی افتخار می‌کنند.

وی اظهار کرد: ممکن است در صد‌ها اعزام یک نفر حرکتی انجام دهد که برخلاف هویت و فرهنگ ایرانی و اسلامی ما باشد. آن ورزشکار در اصل به خودش ضربه می‌زند و این خیلی بد است.

عضو فراکسیون ورزش مجلس بیان کرد: قهرمانان ورزشی باید به هویت ایرانی اسلامی خود افتخار کنند و حتما فدراسیون مربوطه باید به این قضیه رسیدگی کند.

راستینه درباره جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: قرار است جلسات سه جانبه با وزارت ورزش و جوانان، وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و سازمان صدا و سیما به صورت منظم برگزار شود تا ظرفیت‌هایی که پای کار آمده برای استفاده هموطنان از بحث میزبانی قطر از جام جهانی مشخص شود و گزارشش به کمیسیون فرهنگی ارائه شود.

دیدگاه خود را بنویسید