سر خط خبرها:

قاتل ۲ نفر در برازجان، خود را به پلیس معرفی کرد

فکرشهر: جانشین انتظامی استان بوشهر از تلاش شبانه روزی پلیس و معرفی قاتل فراری، در کمتر از ۲ روز در شهر برازجان، خبر داد.

به گزارش فکرشهر از پلیس، سرهنگ سهام صالحی ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: در هفتمین روز از فروردین سال جاری خبری مبنی بر وقوع ۲ فقره قتل توسط شخصی در شهر برازجان دریافت شد که بلافاصله پس از اخذ دستورات قضائی، اکیپی از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان دشتستان نسبت به شناسایی و دستگیری عامل و یا عاملین قتل وارد عمل شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: پس از شناسایی و تحلیل علل وقوع قتل با بهره گیری از ظرفیت‌های قومی و اجتماعی، و همزمان تلاش شبانه روزی پلیس جهت دستگیری قاتل، مجرم خود را مجبور به تسلیم دانسته و در کمتر از ۲ روز در جنگال قانون قرار گرفت.

وی افزود: قاتل مردی ۶۴ ساله اهل و ساکن برازجان بوده که انگیزه خود را از ارتکاب دوفقره جنایت ذکر شده اختلافات ملکی اعلام داشت.

سرهنگ صالحی در ادامه خاطرنشان کرد: از مجرم، یک قبضه اسلحه جنگی برنو و تعداد ۳۰ فشنگ جنگی کشف و ضبط شد.

این مقام انتظامی در پایان با بیان اینکه وقوع این جرم، حاصل عدم کنترل احساسات در زمان عصبانیت است، گفت: شهروندان در هنگام بروز خشم، به اعصاب خود مسلط شده و از عکس العمل های ناگهانی بپرهیزند، چرا که عدم کنترل رفتار در زمان خشم و عصبانیت می‌تواند فاجعه‌ای جبران ناپذیر به بار بیاورد.

دیدگاه خود را بنویسید