سر خط خبرها:

3 هزار میلیارد تومان به پروژه راه آهن بوشهر - شیراز پرداخت می شود

فکرشهر:  نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی از پرداخت 3 هزار میلیارد تومان به پروژه راه آهن بوشهر-شیراز خبر داد.به گزارش فکرشهر، حجت الاسلام سید محمد مهدی پور فاطمی صبح پنج شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان دشتی اظهار داشت:مردم استان بوشهر مردم بزرگ و مردم دشتی نیز به نگین فرهنگ جنوب استان معروف هستند و انشاء الله نیز استاندار بوشهر نیز به صورت ویژه به این شهرستان نگاه خواهد کرد.

فکرشهر:  نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی از پرداخت 3 هزار میلیارد تومان به پروژه راه آهن بوشهر-شیراز خبر داد.

به گزارش فکرشهر، حجت الاسلام سید محمد مهدی پور فاطمی صبح پنج شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان دشتی اظهار داشت:مردم استان بوشهر مردم بزرگ و مردم دشتی نیز به نگین فرهنگ جنوب استان معروف هستند و انشاء الله نیز استاندار بوشهر نیز به صورت ویژه به این شهرستان نگاه خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه عالم پروری یکی از افتخارات شهرستان دشتی است افزود: در زمان های قدیم در روستای کردوان علیا مدرسه علمیه دایر بوده که این نشان از عالم پروری این شهرستان در زمانهای دور است.

پور فاطمی از رویکرد خوب استاندار در استفاده از نیروهای جوان در پست های بخشداری و معاون فرماندار تقدیر کرد و افزود: امیدواریم بتوانیم نیروهای خوبی تربیت کنیم تا برای آینده مثمر ثمر باشند.

وی ادامه داد: در این مدت کوتاه در دولت تدبیر و امید کارهای خوبی در استان بوشهر صورت گرفته و در سفر اخیر معاون برنامه ریزی و راهبری رئیس جمهور به این استان بزرگترین کارها صورت گرفت.

پورفاطمی اضافه کرد: با دستور دکتر نوبخت برای سد باهوش و دشت پلنگ 180 میلیارد تومان موافقت شد و برای پروژه  راه آهن بوشهر - شیراز نیز با پرداخت 3 هزار میلیارد تومان موافقت کرد.

وی با اشاره به سفر معاون اول رئیس جمهور به استان بوشهر تصریح کرد: امیدواریم در این سفر نیز کارهای خوبی صورت بگیرد و شاهد توسعه و آبادانی هر چه بیشتر استان باشیم.

پور فاطمی خاطر نشان کرد: قطعا همه گرایش ها که برای استان مفید باشند از آن ها استفاده خواهد شد.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی به دیدار اخیر خود با معاون اول رئیس جمهور اشاره و اظهار داشت:در این دیدار در خصوص پرداخت تسهیلات  کارخانه سیمان مند دشتی صحبت شد که معاون رئیس جمهور به وزیر اقتصاد دستور پرداخت این تسهیلات را دادند.

وی همچنین از تامین اعتبار محور خورموج-مل گل، بادوله-کاکی، خورموج –لاور شرقی خبر داد ویادآور شد:این اعتبارات از محل اعتبارات ملی است که امیدواریم استاندار بوشهر نیز در بودجه سال جدید بتواند با تخصیص اعتبارات لازم مشکلات شهرستان را برطرف کند.

منبع:مهر