سر خط خبرها:

ترمینال مسافربری شهر خورموج تا پایان سال افتتاح می شود

فکرشهر: سرپرست فرمانداری دشتی گفت: امیدواریم با تلاش شهرداری خورموج پروژه های عمران شهری در دست اجرا بویژه ترمینال مسافربری این شهر تا پایان سال به بهره برداری برسد.به گزارش فکرشهر وبه نقل از مهر، غلامرضا مهرجو در بررسی مسائل ومشکلات ترمینال شهر خورموج اظهار داشت: یکی از خواسته های به حق مردم راه اندازی این ترمینال است که امیدواریم دستگاههای ذیربط بتواند این پروژه را در اسرع وقت به اتمام برسانند.

وی همچنین از شهرداری خورموج خواست تا آسفالت جاده دسترسی بین گلزار شهدا و ترمینال را از اولویت های اصلی سال جدید لحاظ کند.

شهرداری خورموج نیز گفت:تکمیل ترمینال بعد از وقفه چند ساله مجددا شروع شد و امیدواریم بتوانیم تا سه ماهه آینده به بهره برداری برسد.

احمد شیخیانی یادآور شد:ترمینال مسافربری خورموج ظرفیت 13 شرکت را خواهد داشت .

 

سرپرست فرمانداری دشتی همچنین از پروژه تعریض بلوار بسیج بازدید  و در جریان روند اجرایی آن قرار گرفت.

غلامرضا مهرجو با اشاره به اینکه هم اکنون تکمیل تعریض بلوار بسیج دارای پیشرفت   خوبی است اضافه کرد:طول این پروژه 300 متر می باشد که نقش مهمی در کاهش ترافیک داردو رفت و آمد را ایمن می کند.

وی خاطر نشان کرد:اعتبار اولیه سال 92  این پروژه 8میلیارد  ریال می باشد که از محل اعتبارات تملک داراییها تامین اعتبار شده است که امیدواریم تا پایان سال به اتمام برسد.