سر خط خبرها:

احداث نخستین هتل بین‌المللی در بوشهر

فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: با مشارکت بخش خصوصی و حمایت دولت نخستین هتل بین‌المللی در بوشهر احداث می شود.به گزارش فکرشهر و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، دکتر مصطفی سالاری در جلسه سرمایه گذاری در بخش هتل سازی استان بوشهر اظهار داشت: شهر بوشهر دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری است که می‌تواند باعث توسعه اقتصادی و گردشگری شود.

فکرشهر: استاندار بوشهر گفت: با مشارکت بخش خصوصی و حمایت دولت نخستین هتل بین‌المللی در بوشهر احداث می شود.

به گزارش فکرشهر و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، دکتر مصطفی سالاری در جلسه سرمایه گذاری در بخش هتل سازی استان بوشهر اظهار داشت: شهر بوشهر دارای ظرفیت‌های بسیار خوبی برای سرمایه‌گذاری است که می‌تواند باعث توسعه اقتصادی و گردشگری شود.

استاندار بوشهر افزود: در زمینه ساخت هتل بین المللی آماده ایجاد زیرساخت‌های لازم برای حضور سرمایه‌گذاران در استان بوشهر هستیم و مسئولان نیز باید همکاری لازم را در این راستا داشته باشند.
وی تصریح کرد: برنامه ریزی های لازم و سرمایه گذار مناسب برای ساخت نخستين هتل بين‌المللي چهار ستاره در بوشهر فراهم گردیده است.

دکتر سالاری با بیان اینکه وجود یک هتل بین المللی برای چهره و توسعه شهر بوشهر بسیار لازم است، خاطرنشان کرد: جانمایی این هتل روبروی شهرداری بندر بوشهر بوده که زمان ساخت آن سه سال در نظر گرفته شده است.

استاندار بوشهر با اشاره به سفر هیئت سرمایه‌گذار قطر و معاون وزیر امور خارجه این کشور به بوشهر اظهار کرد: با توجه به روابط اقتصادی که با کشورهای حاشیه خلیج فارس و بویژه قطر در آینده نزدیک خواهیم داشت، وجود یک هتل بین المللی و زیرساخت های تفریحی و گردشگری در استان بوشهر ضروری است.

وی با اشاره به اینکه طرح های گردشگری دریایی در اولویت برنامه های گردشگری استان بوشهر قرار دارد گفت: بندر بوشهر با داشتن ظرفیت های ویژه در این بخش و همجواری با پنج کشور حاشیه خلیج فارس لازم است طرح گردشگری دریایی در اولویت برنامه های این شهر قرار گیرد.