سر خط خبرها:

معاون اول قوه قضائیه سخنران مراسم یادواره شهدای هفتم تیر در دشتی

فکرشهر: فرماندار دشتی گفت: یادواره شهدای هفتم تیر در دشتی با سخنرانی حجت‌الاسلام رئیسی معاون اول قوه قضائیه در روستای بحیری برگزار می‌شود.

به گزارش فکرشهر، غلامرضا مهرجو در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم شهدای هفتم تیر اظهار داشت: شهدا برای نظم مقدس جمهوری اسلامی عزت به ارمغان آوردند تا ما بتوانیم در مسیر اصلی که همان تحقق و استقرار حکومت حضرت مهدی (عج) است گام برداریم.

وی ادامه داد: همه ما مدیون خون شهدا هستیم شهدایی که برای احیای ارزش‌های اسلامی، دینی و نظام مقدس جمهوری اسلامی با نثار خون خود درخت اسلام را تنومندتر از گذشته کردند.

مهرجو بیان داشت: امروز وظیفه تک تک ما حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی است که باید نقش آفرینی شهدای انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و شهدای هفتم تیر را به نسل‌های آینده تبیین کنیم.

فرماندار دشتی الگوگیری نسل‌های آینده از شهدا را مورد تاکید قرارداد و افزود: همه دستگاه‌های اجرایی برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر این مراسم همت کنند و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

مهرجو تصریح کرد: این مراسم  روز پنج شنبه پنجم تیرماه در جوار گلزار شهدای روستای بحیری با سخنرانی حجت‌الاسلام رئیسی معاون اول قوه قضائیه برگزار خواهد شد.

 

منبع: فارس