سر خط خبرها:

تبادل آتش سنگین بین پلیس و سارقین در کوه های شنبه

فکرشهر: به گفته سردار عباس زاده پس از عدم توجه سارقین به دستور پلیس و تیراندازی به سمت نیروهای پلیس ، تبادل آتش بین پلیس و سارقین شدت می گیرد و ...\r\n

فکرشهر: سردار حیدر عباس زاده در تشریح جزئیات عملیات مسلحانه دیروز و دیشب پلیس علیه سارقین مسلح جاده های جنوب استان بوشهر گفت: شرور و سارق مسلح فراری به هویت "عباس" با تشکیل باندی مسلحانه اقدام به سرقت مسلحانه و سرقت بار خوردوهای شوتی در شهرستانهای دیر،کنگان،جم و فراشبند استان فارس می نمود.

به گزارش فکرشهر، وی اضافه کرد: افراد این باند در آخرین اقدام مسلحانه خود یک دستگاه خودرو پرادو را از فراشبند استان فارس سرقت و پس از ورود به حوزه شهرستان دشتی اقدام به سرقت مسلحانه یک دستگاه خودرو پراید کرده و به سمت گوههای بخش شنبه و سنا حرکت می کنند.

به گفته سردار عباس زاده به محض اطلاع پلیس مبنی بر سرقت مسلحانه بلافاصله طرح مهار اجرا و عوامل پلیس بخش های انتظامی سنا و شنبه در مسیر حرکت سارقین حضور یافته و پس از عدم توجه سارقین به دستور پلیس و تیراندازی به سمت نیروهای پلیس ، تبادل آتش بین پلیس و سارقین شدت می گیرد.

وی بیان کرد: در این درگیری مسلحانه یکی از سارقین به هویت "عبدالحمید" دستگیر ویکی از سارقین به شدت مجروح و بقیه سارقین نیز با رها کردن هر دو خودرو پراید و پرادو خود به سمت کوهستان اطراف متواری می شوند.

فرمانده ارشد پلیس استان بوشهر با بیان اینکه بلافاصله نیروهای کمکی پلیس از مرکز استان و شهر خورموج به منطقه درگیری اعزام ،تعقیب و گریز پلیس و سارقین در کوههای "دشت پلنگ" ادامه پیدا کرد تصریح کرد: نهایتا 3نفر دیگر از سارقین مسلح به هویت های" محمد جواد"،" آرمان"،و "محمدقلی" دستگیر و مقادیر زیادی کالای سرقتی به همراه سه دستگاه خودرو سرقتی کشف و به مقر پلیس در شهرستان دشتی دلالت داده شد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد در این عملیات مجموعا 6دستگاه خودرو توقیف که 4 دستگاه سرقتی و 2 دستگاه متعلق به سارقین می باشد.جستجو و تعقیب پلیس جهت دستگیری دیگر افراد این باند مسلحانه در کوههای دشتی همچنان ادامه دارد.