سر خط خبرها:

نقش بانوان کارآفرین در رونق اقتصاد استان بوشهر پررنگ تر می شود

فکرشهر: مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر گفت: تلاش ما این است که با توجه به توانمندی و ظرفیت های بالای بانوان نقش آنان در رونق اقتصاد این استان پررنگ تر شود و در این زمینه برنامه ریزی های خوبی شده است.به گزارش فکرشهر، فاطمه دهقانی روز دوشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: بانوان نیمی از جمعیت استان بوشهر را تشکل می دهند امروز در بسیاری از حوزه ها پویاتر و موثرتر از مردان فعالیت می کنند و تاثیر حضور آنان در بخش های مختلف بخوبی مشهود است.

فکرشهر: مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر گفت: تلاش ما این است که با توجه به توانمندی و ظرفیت های بالای بانوان نقش آنان در رونق اقتصاد این استان پررنگ تر شود و در این زمینه برنامه ریزی های خوبی شده است.
به گزارش فکرشهر، فاطمه دهقانی روز دوشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: بانوان نیمی از جمعیت استان بوشهر را تشکل می دهند امروز در بسیاری از حوزه ها پویاتر و موثرتر از مردان فعالیت می کنند و تاثیر حضور آنان در بخش های مختلف بخوبی مشهود است.

وی با اشاره به فعالیت های موثر بانوان در حوزه اقتصادی بیان کرد: بانوان بویژه کارآفرینان درسال های اخیر توانسته اند در حوزه اقتصاد بسیار تاثیرگذار باشند و بانوان بوشهری نیز در عرصه تولید و کارآفرینی بسیار فعال عمل کرده اند.

دهقانی با اشاره به هفته دولت اظهارکرد: در چهارمین روز از هفته دولت نمایشگاه دستاوردهای بانوان در حوزه صنعت، خدمات، کشاورزی، تولید و صنایع دستی با حضور استاندار بوشهر و دکترفهیمه فرهمندپور مشاور وزیر کشور درامور زنان در بوشهر افتتاح می شود.

وی افزود: در این نمایشگاه دستاوردها و تولیدات بانوان کارآفرین استان بوشهر و نقش و تاثیرگذاری آنان در اقتصاد استان و کشور در معرض نمایش عموم قرار می گیرد.

مدیرکل اموربانوان و خانواده استانداری بوشهر گفت: همچنین با حضور مشاور وزیرکشور درامور زنان همایش زن، هنر، صنعت و توسعه ملی برگزار می شود.

دهقانی، افتتاح بوستان بانوان شهر خورموج، دیدار با استاندار، دیدار با مدیران زن استان بوشهر را از دیگر برنامه های سفر مشاور وزیر کشور در امور زنان عنوان کرد.