سر خط خبرها:
توضیحات مرد معتمد سرمربی کروات تیم امید

ماجرای عجیب کرانچار؛ اول اخراج بعد مذاکره

فکرشهر: «با وجود اینکه مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال در برنامه فوتبال برتر رای به اخراج کرانچار از تیم امید داد هنوز از سوی فدراسیون فوتبال صحبتی با این مربی نشده است و طبق قانون این قرارداد به قوت خود باقی است.»

به گزارش فکرشهر، سایت ورزش سه نوشت: رضا چلنگر مترجم کرانچار در خصوص آخرین دیدار سرمربی تیم امید با رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید: آخرین دیدار این دو به بعد از بازی با عراق بر می‌گردد. ششم فروردین. بعد از این دیگر کرانچار و مهدی تاج با هم ملاقاتی نداشتند. به این خاطر که تمرینات تیم امید هم تعطیل بود. البته در این مدت کرانچار در نشست‌های کمیته فنی حاضر شد و با اعضای کمیته فنی صحبت کرد اما هیچ وقت در خصوص اخراج از تیم امید صحبتی با کرانچار نشد و این اولین بار است که به طور شفاف و روشن اعلام می‌شود که کرانچار دیگر سمتی در تیم امید ندارد.

چلنگر در خصوص قرارداد کرانچار با تیم امید می‌گوید: قرارداد من جمعه شب ساعت ۱۲ تمام شده اما همه اعضای کادر فنی تیم امید از جمله کرانچار تا پایان المپیک با فدراسیون فوتبال قرارداد دارند. حتی سهراب بختیاری‌زاده و رضا شاهرودی. باید دراین زمینه با کرانچار صحبت شود و همه چیز روی کاغذ بیاید. اما همان طور که گفته‌ام تاکنون هیچ صحبتی با کرانچار نشده است.

مترجم کرانچار نقدی هم به عملکرد کرانچار در تیم امید زد و گفت: تیم امید به گواه نزدیک به ۴۰ کارشناس در بازی با عراق یکی از بهترین بازی‌های خود را در ادوار بازی‌های مقدماتی به نمایش گذاشت اما تصمیم فدراسیون فوتبال بر این است که کرانچار دیگر مربی تیم امید نباشد.

جالب اینکه بدانید اعضای کمیته فنی بر اساس گزارش‌های ارائه شده به مهدی تاج از مدت‌ها قبل تصمیم به برکناری کرانچار گرفته بودند اما سفر رئیس کمیته ملی المپیک کرواسی به تهران و حضور در فدراسیون فوتبال اعلام این خبر را به تأخیر انداخت. رئیس کمیته ملی المپیک کرواسی با هیأتی همراه ضمن حضور در فدراسیون فوتبال از امکانات مرکز ملی فوتبال ایران بازدید کردند. دراین ملاقات طرفین ضمن عقد قرارداد خواهرخواندگی در خصوص بازی دوستانه ایران و کرواسی به توافقاتی دست پیدا کردند. در زمان سفر رئیس کمیته ملی المپیک کرواسی به تهران اعلام شده بود عملکرد کرانچار در تیم امید در دست بررسی است و حمید استیلی به عنوان مدیر تیم امید خبر مذاکره با مربیان دیگر برای اخراج کرانچار را رد کرد. اما با رفتن رئیس کمیته ملی المپیک کرواسی فدراسیون فوتبال برنامه خود را برای اخراج کرانچار نهایی کرد.

دیدگاه خود را بنویسید