سر خط خبرها:

مربی استقلال دستیار استراماچونی شد

فکرشهر: آنالیزور تیم فوتبال استقلال به دلیل پیشنهاد آندره‌آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی الغرافه قطر از جمع آبی‌پوشان جدا شد.

به گزارش فکرشهر از تسنیم، آندره‌آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی پیشین تیم فوتبال استقلال که به تازگی هدایت الغرافه قطر را برعهده گرفته است، خواستار حضور یوسف دانشیار مربی - آنالیزور فعلی استقلال در تیم جدیدش شده است.

دانشیار که فصل گذشته در کادر فنی استراماچونی در استقلال حضور داشت، با تأیید این خبر به خبرگزاری تسنیم گفت: بحث پیشنهاد استراماچونی به من را به فرهاد مجیدی سرمربی استقلال انتقال دادم. ایشان لطف کرد و گفت مخالفتی ندارد و اگر باعث پیشرفتم خواهد شد، اجازه جدایی خواهد داد. امروز هم برای آخرین بار در تمرین استقلال شرکت می‌کنم و سپس به کادر فنی استراماچونی اضافه می‌شوم.

وی در مورد بحث پیشنهاد استراماچونی به مسئولان الغرافه برای جذب علی کریمی و مهدی قایدی تصریح کرد: استراماچونی کریمی را می‌خواهد، اما در مورد قایدی یا دیگر بازیکنان اطلاعی ندارم. قایدی از خیلی از تیم‌ها پیشنهاد دارد، اما نمی‌دانم در لیست الغرافه هست یا نه. 

مربی تیم فوتبال استقلال درباره اینکه آیا استراماچونی همچنان پیگیر وضعیت استقلال است یا نه، گفت: وقتی تیم نتیجه می‌گرفت و پیروز می‌شد، ایشان تبریک می‌گفت. 

دیدگاه خود را بنویسید