سر خط خبرها:

جسد کوهنورد تنگستانی پس از ۱۱ روز پیدا شد

فکرشهر: رئیس جمعیت هلال احمر تنگستان گفت: جسد کوهنوردی از اهالی شهر آباد از توابع شهرستان تنگستان پس از ۱۱ روز تلاش نجات‌گران این جمعیت در کوه‌های خائیز پیدا شد...

فکرشهر: رئیس جمعیت هلال احمر تنگستان گفت: جسد کوهنوردی از اهالی شهر آباد از توابع شهرستان تنگستان پس از ۱۱ روز تلاش نجات‌گران این جمعیت در کوه‌های خائیز پیدا شد.

به گزارش فکرشهر از ایرنا، علی منصوری روز پنجشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد:  ۲۷ تیر در پی تماس تلفنی از مرکز کنترل عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان مبنی بر گم شدن کوهنوردی از اهالی شهر آباد گروه‌های امداد و نجات بلافاصله عملیات جست و جو را آغاز کردند.

وی بیان کرد: پس از ۱۱روز جست و جوی طاقت فرسای گروه عملیاتی امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان با استفاده از سگ‌های زنده یاب، بهره‌گیری از کوادکوپتر و تلاش افراد محلی سرانجام ساعت ۷:۳۰ امروز  جسد این کوهنورد در کوه‌های منطقه خاییز تنگستان کشف شد.

رئیس جمعیت هلال احمر تنگستان یادآور شد: در این عملیات نیروهای عملیاتی جمعیت هلال احمر، هیات کوهنوردی این شهرستان به همراه جمعی از کوهنوردان و افراد بومی برای یافتن این کوهنورد مفقود شده تلاش کردند.

دیدگاه خود را بنویسید