سر خط خبرها:

2 کشته در سانحه رانندگی در تنگستان

فکرشهر: بر اثر دو فقره تصادف رانندگی در شهرستان تنگستان دو نفر جان خود را از دست دادند.به گزارش فکرشهر، رئیس بیمارستان امام حسین (ع) اهرم در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: امروز در ساعت 8:50 و 11:20 به ترتیب با 115 اهرم و دلوار مبنی بر تصاف در  سه راه گاویی اهرم  و  روستای کری به 115  تماس گرفته شد و دو دستگاه آمبولانس به گادوی و کری اعزام شد.

فکرشهر: بر اثر دو فقره تصادف رانندگی در شهرستان تنگستان دو نفر جان خود را از دست دادند.
به گزارش فکرشهر، رئیس بیمارستان امام حسین (ع) اهرم در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: امروز در ساعت 8:50 و 11:20 به ترتیب با 115 اهرم و دلوار مبنی بر تصاف در  سه راه گاویی اهرم  و  روستای کری به 115  تماس گرفته شد و دو دستگاه آمبولانس به گادوی و کری اعزام شد.

دکتر علی نگین تاجی افزود: بر اثر برخورد یک دستگاه سایپا با موتورسیکلت درمحورگادویی به اهرم راکب موتورسیکلت علی زنده بودی ساکن روستای قباکلکی پس ازانتقال به بیمارستان امام حسین(ع)اهرم بر اثر شدت جراحات وارده جان سپرد.

وی تصریح کرد: همچنین بر اثر تصادف پراید با تویوتا در روستای کری مرتضی خدری  ساکن روستای کری  پس از انتقال  به درمانگاه شهدای دلوار براثر جراحات وارده جان خود را از دست داد.

نگین تاجی در پایان متذکر شد: در هفته اول تعطیلات نوروز بیش از 20 تصادف در تنگستان به وقوع پیوست که  18 نفر مجروحان این تصادفات به بیمارستان شهداء خلیج فارس بوشهر اعزام شدند.